Zima

Zabieg kosmetyczny na zimę

Zimą borykamy się z wieloma wyzwaniami, przed którymi staje nasza skóra. Czynniki zewnętrzne – drapiący wiatr, szczypiący mróz, gwałtowne zmiany temperatury wywołują podrażnienia. Jeśli nie zadbamy o skórę, stanie się tkliwa, rumień będzie znikał długo. Mało optymistyczny wstęp, ale dzisiejsze meritum jest raczej optymistyczne. Zimą ograniczony jest najbardziej szkodliwy czynnik zewnętrzny, który wyklucza wiele bardzo skutecznych zabiegów przeciwstarzeniowych – słońce. Ograniczona ilość słońca pozwala nam na wykonywanie zabiegów z kwasami i retinolem.

Propozycja z naszej strony

studio.peel kwas glikolowy + White Ten

Kwas glikolowy działa nawilżająco i oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, ale także pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu w skórze.
White Ten – to mieszanina 10 wyjątkowych, starannie dobranych składników aktywnych. Wszystkie mają pochodzenie botaniczne i udowodnione działanie wybielające, czemu zawdzięczamy efekt promiennej, rozświetlonej cery pozbawionej przebarwień.

Zalecana częstotliwość: 4-6 zabiegów co 7-10 dni.

Efekty:

  • napięta i wygładzona skóra,
  • poprawa kondycji i struktury skóry,
  • redukcja drobnych zmarszczek, blizny spłycone,
  • widocznie odmłodzony wygląd twarzy.

retino booster

Zabieg, który stanowi połączenie relaksu i widocznych efektów. Pierwsza faza zabiegu to masaż wykonany na maśle z kwasem xymeninowym. Ten etap zwiększa cyrkulację mikrokążenia i poprawia dotlenienie komórek. Kwas nie jest drażniący – nie szczypie podczas aplikacji. Drugi etap to maska retinolowa starannie przygotowana i nałożona przez profesjonalistę. Retinol usuwa martwy naskórek, pobudza odnowę komórkową,rewitalizuje i pięknie wygładza skórę. Po zabiegu, maskę należy pozostawić na twarzy przez 6-8 godzin, więc wracamy z nią do domu. Zmywamy chłodną wodą.

Zalecana częstotliwość: 4 zabiegi co 3-4 tygodnie.

Efekty:

  • uelastyczniona skóra, bardziej miękka i wygładzona,
  • ujednolicony koloryt i blask,
  • widoczne odmłodzenie, redukcja zmarszczek i niedoskonałości.

studio.peel kwas migdałowy ANTIOX

Zabieg stworzony dla skóry problematycznej, z niedoskonałościami. Kwas migdałowy reguluje odnowę komórkową – złuszcza wierzchnie warstwy naskórka. Działa silnie antybakteryjnie, czemu zawdzięcza pozytywny wpływ na cerę trądzikową – łagodzi stany zapalne, goi wypryski i zmiany trądzikowe. Dodatkowo poprawia strukturę i koloryt skóry, a przy okazji działa przeciwzmarszczkowo. Dodatkiem do kwasu jest antyoksydacyjny puder. Antyoksydacja zimą jest bezcenna – smogi zanieczyszczenia z powietrza to tylko jedne ze źródeł wolnych rodników. Maska algowa łagodzi, wycisza i nawilża skórę.

Zalecana częstotliwość: 4-6 zabiegów co 7-10 dni.

Efekty:

  • wyraźnie zmniejszona ilość zmian trądzikowych,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • skóra gładsza, bardziej miękka i elastyczna.

#dottorepoleca

City SUN – choć zimą ilość słońca jest ograniczona, nie oznacza to, że nie ma go wcale i nie oddziałuje na skórę. City SUN to krem gwarantujący najwyższą możliwą ochronę przeciwsłoneczną. Jego formuła jest lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów.

S.O.S. – krem stworzony z myślą o regeneracji skóry po zabiegach medycyny estetycznej. Łagodzi podrażnienia również po zabiegach kosmetycznych.

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto