Showing all 7 Products

Kosmetyki i kremy z witaminą C. Witamina C to rozpuszczalna w wodzie substancja, biorąca udział w wielu zachodzących w naszym organizmie procesach metabolicznych. Witamina C przeciwdziała procesom starzenia skóry, rozjaśnia koloryt, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Wszystko to sprawia, że nasza skóra wygląda piękniej i młodziej. Kremy zawierające omawianą substancję w szczególności zalecane są do skóry dojrzałej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku. Witamina C ma także właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu wspomaga leczenie trądziku. Wśród naszych propozycji nie może zabraknąć kosmetyków z witaminą C.

Witamina C ‒ rodzaje

W kosmetykach możemy znaleźć witaminę C w różnych postaciach. Są to między innymi:

  • Palmitynian ascorbylu (INCI Ascorbyl Palmitate) ‒ witamina C w takiej postaci występuje głównie w kremach i balsamach. Działa rozjaśniająco, stymuluje produkcję kolagenu.
  • Sól magnezowa fosforanu askorbylu (INCI Magnesium Ascorbyl Phosphate) ‒ występuje w kremach anti-aging, maseczkach oraz balsamach do ciała.
  • Sól sodowa fosforanu askorbylu (INCI Sodium Ascorbyl Phospate) ‒ ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwdziała powstawaniu zaskórników i zatykaniu gruczołów łojowych. Dodawana jest do kosmetyków przeznaczonych do cery trądzikowej.
  • Tetraizopalmitynian askorbylu (INCI Tetrahexyldecyl ascorbate) ‒ bardzo stabilna forma witaminy C, która stosowana jest głównie w kremach przeciwstarzeniowych.

Kremy z witaminą C ‒ dla kogo?

Kremy zawierające witaminę C to doskonały wybór dla osób mających skórę z przebarwieniami, o nierównomiernym kolorycie, szarą i pozbawioną blasku. Będzie to także dobre rozwiązanie dla osób mających cerę trądzikową, dojrzałą, a także dla palaczy.

Krem z witaminą C od Dottore

Szukasz produktu, który zapewni Ci piękną i zdrową skórę? Nie szukaj dalej niż Krem z witaminą C firmy Dottore! Ten krem jest produkowany z bezpiecznych składników i jest idealny, aby Twoja skóra wyglądała jak najlepiej.

Krem na przebarwienia po trądziku z witaminą C

Szukasz skutecznego sposobu na walkę z trądzikiem? Nie szukaj dalej niż nasz krem z witaminą c! Nasz krem został wyprodukowany z całkowicie naturalnych składników i jest idealny dla osób o wrażliwej skórze. Ponadto doskonale nadaje się do zmniejszania widoczności blizn.