Wyświetlono 1–12 produktów z 37

Kosmetyki i kremy do skóry odwodnionej. Odwodnienie to problem, który może dotyczyć każdego typu skóry, w tym także tłustej, i jest stanem, który wymaga starannej pielęgnacji. Cera, której brakuje wody, jest szara, szorstka i pozbawiona blasku, warto więc pamiętać o kremie, który przywróci jej odpowiedni poziom nawilżenia i sprawi, że będzie wyglądać zdrowo i pięknie.

Nawilżenie i regeneracja. W linii dottore dostępne są kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej. W składzie kremów znajdują się między innymi zamknięta w liposomach woda lodowcowa, która zapewnia głębokie nawilżenie, polisacharydy, które zwiększają barierę ochronną skóry i zapobiegają nadmiernej utracie wody, grupa substancji (kompleks nawilżający), które chronią skórę przed odwodnieniem.

Przyczyny odwodnienia skóry

Dlaczego skóra się odwadnia? Główną przyczyną jest spożywanie zbyt małej ilości wody. Kolejne powody to nadmierne pocenie się ‒ na przykład w czasie intensywnych treningów czy z powodu wysokiej temperatury na zewnątrz. Warto więc pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości wody, a także o ochronie skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Pielęgnacja skóry odwodnionej

Aby poprawić kondycję skóry przesuszonej, konieczna jest staranna pielęgnacja. Dobrze stosować bogaty w substancje aktywne krem na dzień, a także krem na noc, który stymulował będzie procesy naprawcze, nawilżające i regeneracyjne. Pamiętajmy też o skórze wokół oczu i zaopatrzmy się w krem przeznaczony do stosowania wyłącznie pod oczy. Uzupełnieniem pielęgnacji będą peelingi i maski.

Świetny krem do skóry odwodnionej

Jeśli szukasz doskonałego kremu, który pomoże Ci w walce z odwodnioną skórą, nie szukaj dalej niż marka kosmetyków Dottore! Ta najwyższej jakości polska marka specjalizuje się w kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry, które z pewnością zapewnią Ci rezultaty, jakich szukasz.

Krem do skóry odwodnionej Dottore jest idealny dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry. Pomaga nawilżać i odżywiać skórę, nadając jej bardziej młodzieńczy i promienny wygląd. Przy regularnym stosowaniu zauważysz różnicę w wyglądzie i samopoczuciu Twojej skóry. Krem zawiera składniki o silnym działaniu, które są znane z tego, że skutecznie leczą odwodnioną skórę. Na przykład zawiera polisacharydy czy liposomalną wodę lodowcową.

Propozycje kremów do cery odwodnionej

Zapewnij swojej skórze nawilżenie i młody wygląd dzięki naszej linii kremów przeznaczonych specjalnie dla skóry odwodnionej. Nasza linia Dottore jest produkowana z wyjątkowych składników i jest dostępna w różnych opakowaniach, dzięki czemu możesz dopasować ją do swoich potrzeb. Zdecydowanie wybierzesz odpowiedni krem dla siebie!