City essence

Esencja antipollution, chroniąca przed czynnikami miejskiego środowiska

229,00 

( 0 opinii )

Dottore Cosmeceutici City essence jest jednym z najbardziej skoncentrowanych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Filtrat Fermentacyjny GFF stanowi aż 96% składu produktu.

Już po kilku użyciach skóra jest nawilżona, odżywiona, koloryt jest wyrównany. Skóra odzyskuje blask i świetlisty wygląd. Serum do twarzy w postaci esencji może być używane jako samodzielny produkt albo jako esencja do twarzy uzupełniająca działanie kremów.

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Esencja do twarzy to kosmetyk antipollution. Działa ochronnie na skórę narażoną na zanieczyszczenia środowiska. Esencja dottore City to bardzo skoncentrowany kosmetyk. W jej składzie jest aż 96% filtratu fermentacyjnego z drożdży galactomyces GFF. Dedykowana jest do pielęgnacji przesuszonej i odwodnionej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Filtrat Fermentacyjny z drożdży Galactomyces to składnik aktywny pozyskiwany w procesach dobroczynnej fermentacji. Dzięki niej otrzymuje nowe właściwości. Wykazuje działanie silnie nawilżające, odżywcze i przeciwzmarszczkowe. Zmniejsza powstawanie przebarwień. Skóra jest rozświetlona i pełna blasku. Bariera hydrolipidowa jest odbudowana. Skóra jest przygotowana do kolejnych kroków pielęgnacyjnych.

LINIA ANTIPOLLUTION CITY

City to kompleksowa, wykorzystująca właściwości fermentowanych składników linia kosmetyków. Chroni suchą skórę twarzy przed szkodliwymi czynnikami miejskiego środowiska.

Linia dottore City to 4 produkty antipollution do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Esencja do twarzy, krem na dzień City day cream, krem na noc City night cream oraz krem pod oczy i na powieki City eye cream. Produkty wykorzystujące dobroczynne właściwości fermentacji można używać przez cały rok.

Fermentowane składniki wykazują lepsze działanie na skórę. Proces fermentacji sprawia, że szybciej się wchłaniają i efektywniej działają. Już po kilku użyciach sucha skóra twarzy jest nawilżona, odżywiona i pełna blasku. Skóra jest zabezpieczona przed działaniem zanieczyszczeń i szkodliwych czynników.

Filtrat fermentacyjny galactomyces GFF to składnik kosmetyków antipollution. Rozjaśnia przebarwienia, wygładza nierówności i poprawia ogólną kondycję skóry. Redukuje drobne zmarszczki i poprawia jędrność i elastyczność skóry. Odbudowuje jej barierę hydrolipidową.

  • skóra narażona na działanie smog, spalin i innych zanieczyszczeń,
  • praca w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • skóra przesuszona, ściągnięta, podrażniona,
  • nierównomierny koloryt, skóra szara i ziemista,
  • pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Może spodoba się również…