Showing all 4 Products

Codzienna aplikacja kremu jest istotnym elementem pielęgnacji skóry. Zadaniem kremu jest dostarczanie skórze niezbędnych składników odżywczych i nawilżających, a także ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.  W zależności od rodzaju cery odpowiedni będzie produkt zawierający inne składniki aktywne. Na szczególną uwagę zasługują kosmeceutyki z witaminą E, która często nazywana jest witaminą młodości. Wspomniana substancja ma silne właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu korzystnie wpływa na kondycję i wygląd. Kremów z witaminą E nie mogło więc zabraknąć jej w linii dottore.

Witamina E – co to za składnik aktywny?

Witamina E to grupa organicznych związków chemicznych, nazywanych tokoferolami. Wspomniana substancja wykazuje właściwości nawilżające i przeciwutleniające, zapewnia skórze ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ponadto, pomaga w regeneracji skóry, redukcji stanów zapalnych oraz przyspiesza procesy gojenia.

Regularna aplikacja kremu z witaminą E zapewni Twojej skórze ochronę przed niekorzystnymi czynnikami i pozwoli zatrzymać piękno na dłużej. Właśnie dlatego witamina E występuje w składzie wielu kosmeceutyków, znajdziesz ją także w linii dottore.

Dla kogo kremy i kosmetyki z witaminą E będą najlepszym wyborem?

Kosmeceutyki z witaminą E są odpowiednie do różnych typów skóry. Właściwości nawilżające witaminy E pomagają zatrzymać wilgoć w skórze, co jest szczególnie ważne w przypadku osób mających skórę suchą. Ze względu na właściwości przeciwutleniające i regenerujące, produkty z witaminą E są doskonałym wyborem dla osób, które chcą zredukować oznaki starzenia skóry, takie jak bruzdy, zmarszczki i utrata jędrności. Witamina E ma także zdolność łagodzenia podrażnień i zaczerwienień, co czyni ją dobrym wyborem dla osób mających cerę wrażliwą.

Wyjątkowe kremy z witaminą E dla Ciebie w Dottore

Kremy z witaminą E na twarz są niezwykle skuteczne, zapewniają intensywną pielęgnację i ochronę skóry. Sprawiają, że cera wygląda witalnie i pięknie. W dottore nie mogło więc zabraknąć kosmeceutyków z witaminą E. Witaminę E znajdziesz między innymi w składzie kosmeceutyków z linii City SUN, które chronią skórę przed UV i Blue Light, a także wolnymi rodnikami, przegrzaniem, odwodnieniem.

Witamina E na twarz. Krem z witaminą E. Kup online

Kosmeceutyki z witaminą E, jak i inne produkty oraz akcesoria kosmetyczne dottore zakupisz online ‒ w kilka sekund. Dbamy o to, by zakupy w naszym sklepie internetowym były przyjemne, a proces zakupowy w pełni intuicyjny. Przy Każdym produkcie znajdują się informacje na temat składu, przeznaczenia, działania. Gwarantujemy też szybką wysyłkę, być jak najszybciej mogła cieszyć się nowymi produktami. W razie pytań służymy pomocą.