Wyświetlono all 4 produkty

Zaczerwienienie, rumień, brak jednolitego, zdrowego kolorytu skóry. Jak rodzić sobie z takimi niedoskonałościami? Ważny jest dobór kosmeceutyków. Doskonałym rozwiązaniem będą produkty zawierające cytryniec chiński. Cytryniec chiński to mająca wiele cennych właściwości substancja aktywna, którą znajdziecie w składzie kosmeceutyków dottore. Już dziś podaruj swojej skórze wszystko to, co najlepsze.

Cytryniec Chiński – czym jest ten składnik aktywny?

Cytryniec chiński, znany również jako Schisandra chinensis, od wieków wykorzystywany jest w tradycyjnej medycynie chińskiej. Wzmianki o cytryńcu znajdziemy już w źródłach z 205 r. p.n.e. Jest to adaptogen, silny przeciwutleniacz, substancja o silnych właściwościach przeciwzapalnych. Wszystko to sprawia, że kosmeceutyki zawierające cytryniec zajmują ważne miejsce w pielęgnacji skóry, redukcji różnego typu niedoskonałości.

Dla kogo kremy i kosmetyki z cytryńcem chińskim będą najlepszym wyborem?

Kosmeceutyki zawierające w składzie cytryniec chiński będą doskonałym wyborem dla osób mających skórę naczynkową, z tendencją do rumienia, zaczerwienienia, zmagających się z pękającymi naczynkami. Kosmeceutyki z cytryńcem są także zalecane osobom mającym skórę reaktywną, szarą, ziemistą. Pielęgnacja z cytryńcem chińskim z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty i sprawi, że poczujesz się lepiej we własnej skórze.

Wyjątkowe kremy z cytryńcem chińskim dla Ciebie w Dottore

W linii dottore nie mogło zabraknąć kosmeceutyków z cytryńcem chińskim. W naszej ofercie dostępny jest krem na dzień, na noc, peeling enzymatyczny i maska. Krem na dzień zmniejszy zaczerwienienie i silnie odżywi skórę, sprawi, że będzie miękka i przyjemna w dotyku. Maska natomiast wyciszy skórę, wyrówna jej koloryt, zadziała odżywczo, będzie doskonałym uzupełnieniem rytuałów pielęgnacyjnych.

Cytryniec chiński w kosmetyce do twarzy. Kup online

Nasza oferta online obejmuje szeroki wybór produktów, w tym kosmeceutyki zawierające w składzie cytryniec chiński. W kilka sekund zakupisz wyjątkowe produkty, które sprawią, że codzienna pielęgnacja będzie przynosiła coraz lepsze efekty. Polecamy kremy dedykowane do skóry z różnymi potrzebami i niedoskonałościami. Zapewniamy bezpieczne płatności, szybką wysyłkę, różne metody dostawy.