Showing all 6 Products

Delikatne kosmetyki i kremy na opadające powieki od Dottore. Skóra powiek oraz otaczająca oczy jest bardzo cienka i delikatna, wymaga więc szczególnej pielęgnacji. Tylko codzienna troska umożliwi redukcję oznak upływającego czasu oraz ochroni przed działaniem smogu i innych zanieczyszczeń powietrza.

Odżywienie skóry powiek. Kremy pod oczy i na powieki Dottore powstały z największą troską o prawidłową pielęgnację. Znajdujące się w składzie zamknięta w liposomach woda lodowcowa zapewni głębokie nawilżenie warstw naskórka, eyeseryl zminimalizuje obrzęk, a masło Shea zapewni ochronę przed podrażnieniami i przesuszeniem. Regularne stosowanie kremu sprawi, że cienie i worki znikną, powieka będzie optycznie uniesiona, a skóra odświeżona i nawilżona.

Skóra powiek – pielęgnacja

Grubość skóry powiek wynosi zaledwie 0,5 mm. Skóra w tych okolicach ma słabsze krążenie krwi oraz limfy, jest bardzo delikatna i w szczególności narażona na działanie szkodliwych czynników. Ważne więc, by pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji oraz ochronie.

Skóra powiek i wokół oczu – niedoskonałości

Skóra powiek ochrania gałki oczne, każdego dnia jest narażona na działanie szkodliwych czynników, między innymi takich, jak wiatr, dym i alergeny. Negatywny wpływ na kondycję powiek mogą mieć także takie czynniki, jak:

  1. zła dieta,
  2. brak snu i odpoczynku,
  3. choroby,
  4. alergie.

Brak odpowiedniej pielęgnacji może poskutkować takimi niedoskonałościami, jak opadająca skóra powiek, zmarszczki, zaczerwienienie wokół oczu, zmiany skórne, opuchlizna.

Dobry krem na opadające powieki

Serum dottore to doskonałe rozwiązanie dla opadających powiek. Przy regularnym stosowaniu, serum pomoże ujędrnić i napiąć skórę wokół oczu, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Preparaty na opadające powieki od Dottore

Dottore oferuje gamę preparatów na opadające powieki, które są idealne dla osób, które chcą uzyskać zdrowy i młodzieńczy wygląd skóry. Nasze produkty są wytwarzane z najlepszych składników i skutecznie przywracają skórze elastyczność i objętość. Dzięki Dottore możesz cieszyć się piękną, młodo wyglądającą skórą, która jest miękka i gładka.