Kuracja ochronna CITY na dzień

Zestaw kosmetyków antipollution, chroniących skórę przed wpływem zanieczyszczonego środowiska

379,00 

( 0 opinii )

Zestaw prezentowy zawiera kompletną pielęgnację antysmogową na dzień. Krem na dzień, pod oczy oraz esencja do twarzy chronią skórę przed zanieczyszczeniami. Filtrat Fermentacyjny Galactomyces GFF działa przeciwzmarszczkowo oraz hamuje działanie wolnych rodników na skórze.

Zestaw do pielęgnacji sprawia, że przez cały dzień skóra jest nawilżona i rozświetlona. Skóra odzyskuje blaski i świetlisty wygląd. Miejskie kremy ochronne wykorzystują działanie dobroczynnej fermentacji, dzięki której składniki aktywne szybciej się wchłaniają.

Zestaw do pielęgnacji anti-pollution jest idealnym zestawem prezentowym dla bliskiej osoby. Kremy szybko się wchłaniają i pozostawiają aksamitne wykończenie.

Pojemność: 100ml + 50ml + 15ml

Na stanieKup już teraz, a twoje zamówienie

wyślemy jutro!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

City to kompleksowa kuracja ochronna dla skóry narażonej na działanie czynników środowiskowych tj. smog, zanieczyszczenia powietrza. Kosmetyki antysmogowe niwelują objawy podrażnienia tj. przesuszona skóra twarzy, przebarwienia, suchość skóry.

Już po kilku użyciach kosmetyków antysmogowych skóra jest miękka i miła w dotyku. Wyrównane są procesy zachodzące w naskórku.

Zestaw do pielęgnacji hamuje przedwczesne starzenie się skóry, poprawia jej kondycje, zmniejsza zmarszczki oraz uczucie przesuszonej skóry. Składniki aktywne wykazują działanie nawilżające i odbudowują barierę hydrolipidową.

Kremy antipollution działają antysmogowo. Wykazują działanie antyoksydacyjne i hamują powstawanie wolnych rodników w naskórku. Zabezpieczają skórę przed szkodliwymi czynnikami miejskiego środowiska.

LINIA ANTIPOLLUTION CITY

Kuracja ochronna City na dzień to kompleksowa, oparta na dobroczynnej fermentacji linia kosmetyków antysmogowych. Kosmetyki są idealnym rozwiązaniem dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku.

W zestawu do pielęgnacji antipollution wchodzą 3 kosmetyki: krem na dzień City day cream, krem pod oczy City eye cream oraz esencja dottore City essence.

Kuracja anti-pollution dottore City oparta jest na Filtracie Fermnetacyjnym Galactomyces GFF. Składnik ten niweluje suchość skóry, daje uczucie ukojenia i nawilża przesuszoną skórę twarzy. Składnik ten działa również przeciwzmarszczkowo. Powstrzymuje procesy melanogenezy, dzięki czemu skóra ma równomierny koloryt, a przebarwienia nie powstają.

Dobroczynna fermentacja jest jedną z najnowszych metod pozyskiwania skuteczniejszych substancji aktywnych. Jest unikalnym, niezastąpionym procesem przemian, dzięki któremu możliwe staje się wytworzenie nowych surowców ze specyficznymi właściwościami. Otrzymane w ten sposób składniki aktywne są lepiej przyswajalne, działają szybciej i efektywniej.

Zestaw pielęgnacyjny z miejskimi kosmetykami anti-pollution jest idealnym pomysłem na prezent do bliskiej osoby.

  • skóra narażona na działanie zanieczyszczonego środowiska — smog, spaliny,
  • zwiększona suchość skóry, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • skóra wysuszona, ściągnięta, podrażniona,
  • nierównomierny koloryt, skóra szara i ziemista,
  • pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Może spodoba się również…