Showing 1–12 of 19 Products

Kosmetyki i kremy nawilżające. Bez względu na typ skóry, odpowiednie nawilżenie jest niezbędne. Zawierający wyselekcjonowane składniki aktywne krem wzmocni bądź odbuduje płaszcz hydrolipidowy skóry, sprawi, że cera stanie się gładsza i bardziej elastyczna, a co za tym idzie, wyglądać będzie świeżo i młodo.

Kremy nawilżające – szeroka oferta. Proponujemy nawilżające kremy do twarzy, jak również kremy pod oczy i na powieki – warto pamiętać, że skóra wokół oczu jest bardzo cienka i wymaga szczególnej pielęgnacji. Kremy mają lekką konsystencję, nie zostawiają tłustego filmu i zapewniają odpowiednie nawilżenie. Proponujemy kremy do skóry suchej, przesuszonej i odwodnionej, dojrzałej, trądzikowej.

Kremy nawilżające – dlaczego są ważne?

Lista czynników mających negatywny wpływ na kondycję skóry jest długa. Wymienić tutaj możemy wiatr, promieniowanie UV, promieniowanie ultrafioletowe, gwałtowne zmiany temperatury, z którymi mamy do czynienia na przykład, wchodząc do ogrzewanego pomieszczenia z dworu. Wszystko to sprawia, że skóra jest sucha, szara i pozbawiona blasku. Często też pojawia się nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

Właśnie dlatego powinniśmy pamiętać o codziennym nawilżaniu skóry.

Krem nawilżający – krok w stronę piękna

Odpowiednio dobrany krem nawilżający będzie ukojeniem dla naszej skóry. Sprawi, że nieprzyjemne uczucie ściągnięcia zniknie, a twarz wyglądać będzie pięknie i młodo. Wyselekcjonowane składniki aktywne zapewnią transport wody w głąb skóry, co zagwarantuje długotrwałe nawilżenie. Sprawią też, że odbudowana zostanie warstwa hydrolipidowa skóry, pozytywnie wpłyną na elastyczność i wygląd cery.

Dobry krem nawilżający do twarzy

Szukasz wysokiej jakości kremu nawilżającego do twarzy, który nie pozostawi na Twojej skórze uczucia suchości i podrażnienia? Nie szukaj dalej niż kremy Dottore Cosmetics. Nasz krem nawilżający do twarzy Hydratore to lekki krem, który łatwo wchłania się w skórę, pozostawiając ją nawilżoną i zdrowo wyglądającą. Doskonały dla wszystkich rodzajów skóry, ten krem nawilżający szybko stanie się podstawą Twojej rutyny pielęgnacyjnej.

Krem idealny do cery tłustej

Przedstawiamy idealny krem do skóry tłustej! Ta zatwierdzona przez Dottore formuła zawiera specjalną mieszankę składników, które pomagają kontrolować wydzielanie sebum, dzięki czemu Twoja skóra wygląda i czuje się zdrowo. Zacznij stosować go już dziś, aby uzyskać efekt bardziej matowej cery.