NMF xpress cream

Aktywnie nawilżający krem do twarzy

279,00 

( 0 opinii )

Nawilżający krem do twarzy NMF xpress cream polecany jest do pielęgnacji skóry bardzo przesuszonej, zniszczonej i odwodnionej. Już po kilku zastosowaniach skóra jest głęboko nawilżona. Lekki krem, szybko sie wchłania i nie pozostawia uczucia tłustości. Zauważalna jest poprawa elastyczności skóry, a bariera hydrolipidowa skóry jest odbudowana.

Unikalność receptury to zamknięta w liposomach woda lodowcowa. Ten krystalicznie czysty składnik ma działanie silnie nawilżające i rewitalizujące skórę. Krem nawilżający zwalcza przyczyny suchej skóry. Skóra jest głęboko nawilżona, bez uczucia powierzchownej tłustości i poprawiona jest jej elastyczność.

Pojemność: 50ml

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Intensywnie nawilżający krem do twarzy nawilża skórę na wielu poziomach. Składniki aktywne docierają do skóry dzięki zastosowaniu najnowszej technologii liposomów. To właśnie w nich zamknięta jest woda lodowcowa, która silnie nawilża skórę i niweluje przyczyny skóry suchej.

Woda lodowcowa zawiera połączenie minerałów, a liposomalne nośniki gwarantują jej transport w głąb skóry, co przedłuża działanie produktu i pomagają odbudować barierę hydrolipidową skóry. Krem intensywnie nawilżający zmniejsza suchość skóry oraz stymuluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki czemu zabezpiecza skórę przed TEWL — transepidermalną utratą wody z naskórka. W składzie kremu znajdziemy aż 18% składników nawilżających, które uzupełniają niedobory minerałów i mikroelementów, które pomagają w pielęgnacji skóry suchej. Kompleks nawilżający i polisacharydy odpowiedzialne są za działanie nawilżające. Zmniejszają podrażnienia wywołane bardzo suchą skórą, zmniejszają świąd i suchość, odbudowują barierę.

Już kilkukrotne zastosowanie nawilżającego kremu zmniejsza suchość skóry twarzy i ciała, niweluje podrażnienia oraz poprawia podstawowe funkcje skóry

LINIA NMF XPRESS

Głęboko nawilżająca linia produktów do pielęgnacji domowej NMF xpress normalizuje procesy rogowacenia skóry, wpływa na poprawę struktury kolagenu oraz zwiększa ilość glikozaminoglikanów. Już po jednym użyciu zauważalna jest poprawa uwodnienia i elastyczności skóry. Molekuły wody lodowcowej zamkniętej w liposomach dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę suchą i przesuszoną. Wielopoziomowa stymulacja głębokich warstw nawilży nawet najbardziej suchą skórę.

Nawilżający krem do twarzy szybko się wchłania i pozostawia na suchej skórze twarzy uczucie nawilżenia i lekkiego filmu. Uczucie podrażnienia znika i odbudowany jest płaszcz hydrolipidowy.

W recepturze produktów została wykorzystana nowoczesna nanotechnologia, umożliwiająca głęboką penetrację składników aktywnych wgłąb skóry – liposomy. Liposomy są to niewielkie cząsteczki lipidowe, dzięki którym składniki aktywne przenikają przez skórę głębiej, szybciej i lepiej działają. Stosowane w kosmetykach mają funkcje transportującą. Sucha skóra twarzy jest lepiej pielęgnowana.

  • skóra sucha, bardzo sucha, przesuszona i odwodniona,
  • bariera hydrolipidowa skóry zniszczona czynnikami klimatycznymi (np. wiatr, słońce, mróz),
  • genetyczna suchość skóry,
  • świąd, nadmierna suchość skóry,
  • potrzeba wzmocnienia i odbudowy płaszcza hydrolipidowego skóry.

Może spodoba się również…