NMF xpress eyes

Aktywnie nawilżający krem pod oczy i na powieki

239,00 

( 0 opinii )

Receptura nawilżającego kremu NMF xpress eyes zawiera składniki odpowiedzialne za nawilżenie suchej skóry pod oczami i na powiekach. Cienka skóra pod oczami potrzebuje odpowiednich produktów i pielęgnacji.

W składzie nawilżającego kremu pod oczy znajdziemy peptydy, które niwelują obrzęki i cienie pod oczami. Krem poprawia mikrocyrkulację krwi oraz wpływa na szybsze usuwanie wody, co zapobiega tworzeniu się worków pod oczami. Obecna jest również zamknięta w liposomach woda lodowcowa, która zapewnia głębokie nawilżenie warstw naskórka. Efektem jest nawilżona, wygładzona skóra i spłycone zmarszczki mimiczne.

Pojemność: 15ml

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Nawilżający krem do pielęgnacji oczu i na powieki intensywnie pielęgnuje delikatną skórę okolicy oczu. Zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami oraz redukuje uczucie ściągnięcia. Dzięki obecności peptydów zmniejsza powstawanie zmarszczek mimicznych.
Już po pierwszej aplikacji likwiduje przyczyny suchej skóry. Peptydy obecne w składzie kremu mają ukierunkowane działanie w pielęgnacji okolicy oczu i na powiekach.

Tetrapeptyd poprawia mikrocyrkulację krwi, niweluje opuchliznę i obrzęki oraz cienie pod oczami. Zapobiega powstawaniu zmarszczek okolicy oczu. Skóra pod oczami jest wygładzona. Kompleksy nawilżające kremie pod oczy pozwalają zachować odpowiednie nawilżenie w skórze oraz zapobiegają TEWL — transepidermalnej ucieczce wody z naskórka. Składniki przeciwdziałają wysuszeniu naskórka w okolicy oczu i wzmacniają barierę wodno-lipidową.

Krem pod oczy i na powieki ma składniki, które poprawiają kondycję suchej skóry twarzy i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Skóra wokół oczu dogłębnie nawilżona i odżywiona.

LINIA NMF XPRESS

Nawilżająca linia produktów do pielęgnacji domowej NMF xpress niweluje przyczyny suchej skóry okolicy oczu oraz znacząco poprawia kondycję skóry pod oczami i na powiekach. Normalizuje procesy rogowacenia skóry, wpływa na poprawę struktury kolagenu oraz zwiększa ilość glikozaminoglikanów. Już po jednym użyciu zauważalna jest poprawa uwodnienia i elastyczności skóry.

Molekuły wody lodowcowej zamkniętej w liposomach dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę suchą i przesuszoną. Wielopoziomowa stymulacja głębokich warstw nawilży nawet najbardziej suchą skórę. Nawilżający krem pod oczy i na powieki szybko się wchłania i pozostawia na suchej skórze twarzy uczucie nawilżenia i lekkiego filmu. Uczucie podrażnienia znika i odbudowany jest płaszcz hydrolipidowy.

W recepturze produktów do cery suchej została wykorzystana nowoczesna nanotechnologia. Liposomy są to niewielkie cząsteczki lipidowe, dzięki którym składniki aktywne przenikają przez skórę głębiej, szybciej i efektywniej działają. Jest to sposób na efektowną pielęgnację suchej i przesuszonej skóry. Efekty i zmiany kondycji skóry są zauważalne bardzo szybko.

  • potrzeba nawilżenia delikatnej skóry wokół oczu,
  • widoczne cienie, obrzęki i worki pod oczami,
  • delikatne zmarszczki mimiczne i kurze łapki,
  • odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Może spodoba się również…