Wyświetlono all 8 produktów

Trądzik, nierównomierny koloryt, oznaki starzenia to tylko część niedoskonałości skórnych. Aby je zredukować i cieszyć się zdrową, piękną cerą, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Ważna jest aplikacja kremu zawierającego wyselekcjonowane składniki aktywne, na przykład witaminę A. Witamina A, inaczej retinol, to cenny składnik, który może w znacznym stopniu poprawić kondycję skóry.

Pamiętaj jednak, że produkty zawierające witaminę A mogą zwiększać wrażliwość skóry na słońce, dlatego zawsze należy stosować ochronę przeciwsłoneczną, doskonale sprawdzi się krem SPF50.

Witamina A – co to za składnik aktywny?

Witamina A, znana również jako retinol, jest składnikiem aktywnym często stosowanym w kosmetologii. Jest to silny antyoksydant, który jest kluczowy dla zdrowia skóry. Właściwości witaminy A obejmują stymulowanie produkcji kolagenu, redukcję bruzd i zmarszczek. Witamina A przyspiesza także proces gojenia, a także utrzymuje poziom nawilżenia skóry, co zapobiegania suchości i łuszczeniu skóry.

Dla kogo kremy i kosmetyki z witaminą A będą najlepszym wyborem?

Z wiekiem produkcja kolagenu naturalnie spada, co prowadzi do powstawania zmarszczek i utraty jędrności skóry. Witamina A stymuluje produkcję kolagenu, co pomaga zwalczyć te oznaki starzenia. Kremy i kosmetyki z witaminą A będą więc idealne dla osób mających skórę dojrzałą. Witamina A pomaga utrzymać skórę nawilżoną, co jest korzystne dla osób z suchą skórą. Ma także właściwości przeciwzapalne, które są istotne dla osób zmagających się z trądzikiem, a nawet egzemą. Co więcej, poprzez stymulowanie odnowy komórek skóry, witamina A może zmniejszyć objawy tych stanów skórnych.

Wyjątkowe kremy z witaminą A dla Ciebie w Dottore

W linii dottore nie mogło zabraknąć kremów z witaminą A. Kosmeceutyki zostały stworzone z najwyższą troską o jakość. Naszym celem jest zapewnienie skórze intensywnej pielęgnacji i regeneracji.

Oferujemy kremy przeznaczone do różnych typów skóry, zarówno dojrzałej, wymagającej stymulacji kolagenowej, jak i tłustej, potrzebującej regulacji sebum. Nasza gama produktów z witaminą A jest odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry i zadbać o jej zdrowie.

Krem z witaminą A – na skórę, do twarzy. Kup online

Zakupy online to oszczędność czasu, energii i czysta przyjemność. Wybrane produkty możemy zakupić w kilka sekund, bez wychodzenia z domu. Wszystkie nasze kosmeceutyki, w tym kremy z witaminą A, a także akcesoria kosmetyczne możecie zakupić online. Zadbamy o to, by zakupione produkty szybko dotarły pod wskazany adres.