Retino Eye

Intensywnie odbudowujący krem pod oczy na noc z 0,03% witaminą A

249,00 

( 0 opinii )

Odbudowujący krem pod oczy z retinolem jest kosmetykiem do skóry suchej i z pierwszymi oznakami starzenia. Już po kilku dniach stosowania zauważalne są zmniejszone zmarszczki, kurze łapki i cienie w okolicy oczu. Zredukowane są oznaki zmęczenia. Skóra jest napięta, wygładzona i uelastyczniona.

Połączenie dwóch postaci retinolu z aktywną kofeiną sprawia, że skóra jest pobudzona. Cienka skóra wokół oczu stymulowana jest do procesów rewitalizujących i poprawiających jej wygląd i kondycję. Dzięki takiej kompozycji składników aktywnych uzyskujemy wzmocniony efekt pielęgnacyjny, bez podrażnienia delikatnej skóry okolicy oczu.

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy nie powoduje podrażnienia na naszej twarzy.

Pojemność: 15ml

Na stanieKup już teraz, a twoje zamówienie zostanie

wysłane jeszcze dzisiaj!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc z retinolem na okolicę oczu zapewnia intensywną pielęgnację skóry starzejącej się. Krem pod oczy z retinolem w znaczący sposób poprawia kondycję skóry oraz działa anti-aging. Zapobiega powstawania kurzych łapek i zmarszczek wokół oczu. Stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest bardziej napięta i elastyczna. W widoczny sposób zredukowane są oznaki zmęczenia skóry tj. obrzęki i cienie pod oczami.

Innowacyjne połączenie dwóch postaci retinolu (retinol+ekoRetinol) w kremie na noc sprawia, że skóra jest młodsza, pozbawiona niedoskonałości, zmarszczki są wygładzone, a koloryt – ujednolicony i wyrównany. Dodatek kofeiny działa przeciwstarzeniowo oraz pobudza cyrkulację limfatyczną w skórze.

EkoRetinol to innowacyjny składnik aktywny wykazujący działanie przeciwstarzeniowe. Przede wszystkim poprawia kondycję skóry i wpływa na jej poprawę. Zmniejsza powstawanie pierwszych zmarszczek mimicznych i kurzych łapek, poprawia wygląd skóry. Składnik ten wykazuje mnóstwo cech podobnych do retinolu, lecz nie wywołuje stanu zapalnego i podrażnienia delikatnej skóry w kącikach i wokół oczu. Dodatkowo stymuluje powstawanie kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu nie powstają kurze łapki.

Krem pod oczy z retinolem dodatkowo zawiera w składzie peptyd, który pielęgnuje delikatne okolice wokół oczu, dając szybkie efekty pielęgnacyjne. Ma silne właściwości przeciwobrzękowe, skutecznie i długotrwale likwiduje cienie i obrzęki wokół oczu.

LINIA RETINO

Kosmetyki z retinolem na noc posiadają w składzie synergistyczne połączenie retinolu i ekoRetinolu. Stanowią dwuetapową pielęgnację cery starzejącej się i z niedoskonałościami. Kremy do twarzy mają różne stężenie składników aktywnych. Krem retino ma 0,1% retinolu, a krem retino forte 0,3%.

Krem na noc retino polecany jest osobom, które nie stosowały wcześniej kosmetyków z retinolem, a także osobom ze skórą wrażliwą. Ma mniejsze stężenia składników aktywnych i jest etapem przygotowawczym przed mocniejszym działaniem anti-aging. Sprawdza się w przypadku skór suchych, wrażliwych i mieszanych.

Krem retino forte to etap drugi, dla osób ze skórą odporną, mieszaną i tłustą. Mocniejsze stężenia składników aktywnych dają lepsze efekty w tym samym czasie stosowania. Działa anti-aging oraz stymuluje produkcję kolagenu w naskórku.

Krem retino eye pod oczy intensywnie pobudza cienką skórę wokół oczu do procesów rewitalizujących, dzięki unikatowemu połączeniu retinolu z kofeiną.

  • pielęgnacja delikatnej skóry okolicy oczu,
  • walka z oznakami starzenia się skóry wokół oczu (kurze łapki, cienie i obrzęki pod oczami),
  • fotostarzenie,
  • sucha i odwodniona skóra,
  • utrata jędrności i elastyczności skóry.

Może spodoba się również…