C-flush serum

Intensywnie przeciwzmarszczkowe serum do twarzy z 6% witaminą C i L-argininą

339,00 

( 0 opinii )

Intensywnie przeciwzmarszczkowe serum do twarzy chroni skórę przed działaniem wolnych rodników oraz zabezpiecza przed fotostarzeniem skóry. Antyoksydacyjne serum pobudza syntezę kolagenu oraz rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

W składzie znajduje się stabilna postać witaminy C – glukozyd askorbylu. Jego stopniowe uwalnianie się zapewnia antyoksydacyjną ochronę i pielęgnację skóry przez cały dzień.

Sekret C-flush serum to 15% składników aktywnych: 6% witaminy C (w postaci glukozydu askorbylu), L-arginina, xylitol, likopen, olej Sacha Inchi, gliceryna i olej jojoba.

Pojemność: 50ml

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy to precyzyjnie ukierunkowany kosmetyk, który szybko poprawia stan cery oraz zmniejsza objawy fotostarzenia skóry. Działa jak niewidzialna maska wyłapująca zanieczyszczenia i niweluje oznaki starzenia się skóry. Serum neutralizuje działanie wolnych rodników oraz hamuje wywołany promieniowaniem UV stres oksydacyjny skóry.

Zastosowana w recepturze cząsteczka witaminy C – glukozyd askorbylu – jest stabilna, nie podrażnia skóry. Chroni dłużej niż jej naturalna postać, która szybko traci swoje cenne właściwości. Proces uwalniania witaminy C z serum zachodzi stopniowo, dzięki czemu zapewnione jest stałe stężenie witaminy i skuteczne działanie antyoksydacyjne przez cały dzień.

Składniki aktywne wykazują silne działanie antyoksydacyjne oraz wpływają na poprawę kondycji skóry. Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy z witaminą C stymuluje produkcję kolagenu, niweluje przebarwienia i poprawia koloryt skóry. Już po kilku zastosowania skóra twarzy jest bardziej jędrna, rozświetlona i gładsza.

LINIA C-FLUSH

Antyoksydanty w kosmetykach są cenione za ich działanie przeciwstarzeniowe. Są to związki, które neutralizują działanie wolnych rodników i zmniejszają stres oksydacyjny skóry. Do ich zalet należy także działanie opóźniające procesy fotostarzenia skóry. Antyoksydanty zmniejszają przebarwienia i poprawiają kondycję skóry – staje się ona promienna i pełna blasku.

Witamina C to jeden z najsilniejszych antyoksydantów w kosmetykach. Jej korzystne działanie antyoksydacyjne znane jest od wielu lat i z sukcesem jest wykorzystywane w pielęgnacji skóry z objawami fotostarzenia. Niweluje zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry oraz opóźnia powstawanie widocznych objawów starzenia.

  • skóra szara i pozbawiona blasku,
  • fotostarzenie się skóry,
  • potrzeba antyoksydacyjnej ochrony skóry,
  • zabezpieczenie skóry przed działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV,
  • potrzeba opóźnienia powstawania pierwszych zmarszczek.

Może spodoba się również…