City SUN SPF50+

Przeciwsłoneczny krem ochronny do twarzy SPF50+

179,00 

( 0 opinii )

Przeciwsłoneczny krem z filtrem zapewnia ochronę skóry przed promieniowaniem UV i Blue Light. Dzięki obecności antyoksydantów krem chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych (wolne rodniki, temperatura). Substancje aktywne zostały skomponowane w taki sposób, aby działając synergistycznie, zapewniały ochronę w szerokim spektrum promieniowania UVA oraz UVB i Blue Light.

Krem szybko się wchłania oraz nie bieli skórę. Kosmetyk pozostawia delikatny film na skórze. Krem z filtrem do twarzy powinniśmy stosować na naszą skórę przez cały rok, szczególnie latem.

Krem ochronny zapewnia bardzo wysoka ochrona skóry SPF 50+ oraz PA++++.

Pojemność: 50ml

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Krem z filtrem przeciwsłonecznym zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym UV na skórę. Długotrwała ekspozycja na słońce prowadzi do niekorzystnych zmian. Wpływ na skórę można zauważyć na skórze w postaci przebarwień, zmarszczek i nierównomiernego kolorytu. Promieniowanie słoneczne dociera do naszej skóry przez cały rok. Jego wpływ zauważalny jest szczególnie latem.

Krem z filtrem do twarzy zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem się skóry, powstawaniem zmarszczek i przebarwień. Krem ochronny zawiera w swojej recepturze składniki nawilżające i odbudowujące barierę naskórka. Kompleksy antyoksydacyjne zabezpieczają skórę przed stresem oksydacyjnym i łagodzą podrażnienia.

Krem z filtrem do twarzy szybko się wchłania, nie bieli skóry. Zalecamy stosować krem z filtrem na naszą skórę przed cały rok, szczególnie latem.

LINIA CITY SUN

Przeciwsłoneczna linia ochronna City SUN zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, wolnymi rodnikami i promieniowaniem Blue Light. Substancje aktywne zostały skomponowane w taki sposób, aby dawały ochronę przed słońcem i światłem niebieskim.

Krem do twarzy oraz mleczko do opalania zabezpieczą skórę przed działaniem promieniowania słonecznego. Wysoka ochrona przed słońcem jest niezbędna przez cały rok, nie tylko latem. Kosmetyki mają lekką konsystencję, nie bielą skóry, szybko się wchłaniają.

Promieniowanie Blue Light wnika głęboko w skórę i ma zdolność niszczenia jej wszystkich warstw. Światło niebieskie powoduje powstawanie przebarwień, niszczy macierz komórek skóry i prowadzi do przedwczesnego starzenia się naszej skóry. Negatywny wpływ promieniowania na skórę jest zauważalny przy używaniu wszystkich urządzeń, ze źródłem światła niebieskiego takie jak tablety, smartfony. Ważne jest stosowanie ochrony przed promieniowaniem Blue Light codziennie.

  • ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB,
  • zabezpieczenie skóry przed wpływem światła niebieskiego Blue Light,
  • spowolnienie procesów stresu oksydacyjnego i fotostarzenia,
  • ograniczenie powstawania wolnych rodników,
  • odżywienie i nawilżenie skóry.

Może spodoba się również…