Showing all 2 Products

Kremy z filtrem Blue Light. Blue light, czyli niebieskie światło, ma bardzo negatywny wpływ na kondycję cery. Blue light wnika głęboko w warstwy naskórka i ma zdolność do niszczenia wszystkich warstw ‒ osłabia barierę naskórkową, powoduje powstawanie przebarwień pozapalnych, przyczynia się do przedwczesnego starzenia skóry. Warto więc postawić na świadomą pielęgnację i ochronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Krem z blue light są rekomendowane do stosowania o każdej porze roku.

Krem przeciwsłoneczny. Krem przeciwsłoneczny zapewni ochronę przed niebieskim światłem, temperaturą, wolnymi rodnikami, promieniowaniem UVA i UVB, a co więcej, pozostawi skórę nawilżoną i pełną blasku. Krem przeznaczony jest do stosowania przez cały rok, zalecany jest w szczególności osobom aktywnym, pracującym przed monitorami i używającym smartfony i tablety oraz wszystkim, którzy chcą cieszyć się zdrową, pełną blasku skórą.

Jak ochronić skórę przed szkodliwym światłem Blue Light?

Wiele osób słyszało o szkodliwym działaniu promieniowania emitowanego przez ekrany komputerów, telefonów czy telewizorów. Nieliczni wiedzą, w jak bardzo negatywny sposób takie promieniowanie wpływa na kondycję skóry. Pojedyncze osoby stosują odpowiednią ochronę.

Skuteczny krem, który poprawi kondycję Twojej skóry

Na temat pielęgnacji skóry krąży całe mnóstwo informacji, faktów i mitów. W całej masie wskazówek i porad, często pomijane są te podstawowe, dotyczące ochrony skóry przed niekorzystnymi czynnikami, między innymi promieniowaniem UV i Blue Light. Warto mieć to na uwadze i do codziennej pielęgnacji włączyć krem ochronny. Dzięki temu poprawimy wygląd naszej skóry i zminimalizujemy ryzyko pojawiania się niedoskonałości skóry, (np. stanów zapalnych, przebarwień), z jakimi zmagają się osoby, niestosujące kremów ochronnych.

Blue Light Protection od Dottore

Szukasz sposobu, aby chronić swoją skórę przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła? Nie szukaj dalej niż Krem chroniący przed niebieskim światłem Dottore! Ten kosmetycznie elegancki krem pomaga chronić Twoją skórę przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła, jednocześnie zapewniając jej niezbędne nawilżenie i odżywienie.

Unikalna formuła zawiera aktywne składniki, takie jak niacynamid, kwas hialuronowy, które współpracują, aby pomóc bronić Twoją skórę przed stresorami środowiskowymi. W rezultacie cera odzyskuje młodzieńczy wygląd, jest miękka, gładka i zdrowa. Nie czekaj dłużej i zacznij chronić swoją skórę przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego – kup krem z filtrem Blue Light online.

Pielęgnacja twarzy

Krem do twarzy Dottore to świetna propozycja dla każdego. Jego unikalna formuła pomaga zachować młody i zdrowy wygląd skóry przez cały dzień. Lekka, odświeżająca konsystencja kremu jest przyjemna w dotyku i doskonale nadaje się pod makijaż.