Showing all 9 Products

Kremy na cienie pod oczami. Opuchlizna pod oczami może być spowodowana uwarunkowaniami genetycznymi, ale też stanowić skutek przemęczenia, złej diety czy stresu. Bez względu na przyczynę, podkrążone oczy wyglądają nieestetycznie i sprawiają, że wyglądamy starzej. Jak temu zapobiec? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią pielęgnację.

Redukcja cieni pod oczami. Odpowiednio dobrany krem odżywi skórę, zredukuje cienie i opuchliznę oraz sprawi, że spojrzenie odzyska blask. W naszej ofercie dostępne są kremy zawierające w składzie wyselekcjonowane składniki, między innymi liposomalną wodę lodowcową, masło Shea czy Eyeseryl. Wspomniane substancje zadziałają skutecznie, zapewnią prawidłową pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu i sprawią, że zyskamy młodszy wygląd.

Kremy na worki pod oczami. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, nie ma gruczołów łojowych, a gruczoły tłuszczowe są bardzo nieliczne. Wszystko to sprawia, że w okolicach oczu w szczególności widoczne są oznaki starzenia i zmęczenia, powstają też powodujące opuchliznę zastoje wodne. Skutek? Pozbawione blasku spojrzenie i starszy wygląd.

Redukcja worków pod oczami. W ofercie Dottore dostępne są kremy, które zapewnią doskonałą pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. W składzie proponowanych kremów znajdują się między innymi Eyeseryl ‒ bioaktywny tetrapeptyd, który zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami czy liposomalna woda lodowcowa, która zapewnia doskonałe nawilżenie. Redukcja worków pod oczami i odżywienie skóry sprawią, że cała twarz wyglądała będzie młodziej i piękniej.

Cienie pod oczami ‒ przyczyny

Cienie i sińce pod oczami wyglądają nieestetycznie i dodają lat. Jakie są najczęstsze przyczyny takich niedoskonałości? Tutaj wymienić możemy:

 1. zmęczenie,
 2. brak snu,
 3. nadmierny stres,
 4. uwarunkowania genetyczne,
 5. efekt uboczny działania przyjmowanych leków,
 6. alergia,
 7. choroby: cukrzyca, zaburzenia krążenia krwi, zaburzenia pracy wątroby,
 8. nadciśnienie.

Cienie pod oczami – jak z nimi walczyć?

Skóra wokół oczu zawiera niewielką ilość tkanki podskórnej, pozbawiona jest gruczołów potowych, a gruczoły łojowe występują w bardzo niewielkiej ilości. Wszystko to sprawia, że jest bardzo wrażliwa. Wystarczą nieprzespana noc czy zła dieta i pod oczami pojawią się sine lub sino-zółte sińce.

W jaki sposób zredukować cienie pod oczami? Niezwykle pomocne będą wysokiej jakości kosmetyki. Krem pod oczy zapewni dogłębne nawilżenie i odżywi delikatną skórę, a co więcej, sprawi, że będzie rozświetlona i pełna blasku. Warto też zadać o ochronę skóry przed smogiem, zanieczyszczeniami, szkodliwym działaniem klimatyzacji. Pielęgnacja w połączeniu z ochroną z pewnością poskutkują pięknym spojrzeniem.

Dobry krem na podkrążone oczy

Krem pod oczy Dottore to najlepszy sposób na pozbycie się kłopotliwych cieni pod oczami. Lekka, kremowa konsystencja kremu doskonale nawilża i wygładza skórę, a jego formuła pomaga zmniejszyć opuchliznę i rozjaśnić cienie pod oczami.

Krem na cienie pod oczami od Dottore

Krem na cienie pod oczami Dottore to unikalna i innowacyjna formuła, która pomaga zmniejszyć widoczność cieni i opuchlizny. Wzbogacony jest witaminami i minerałami, które pomagają odżywić skórę i przywrócić jej naturalne zdrowie.

Worki pod oczami

Opuchlizna i sińce pod oczami sprawiają, że wyglądamy starzej i mniej atrakcyjnie. Wszystko to odbija się na naszym samopoczuciu. Wśród przyczyn powstawania takich niedoskonałości wymienić możemy:

 1. zmęczenie i brak snu
 2. nadmierny stres
 3. choroby, na przykład cukrzyca i nadciśnienie
 4. starzenie się organizmu
 5. predyspozycje genetyczne

Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu

Pielęgnacja skóry wokół oczu to przede wszystkim wysokiej jakości krem. Krem należy nałożyć na skórę w okolicy oczu, rozsmarować półkolistym ruchem i delikatnie wklepać. Warto też zadbać o ochronę delikatnej skóry ‒ zabezpieczyć ją przed działaniem smogu, klimatyzacji, zanieczyszczeń, światła Blue Light czy promieniowania UV.

Takie działanie poprawi kondycję skóry wokół oczu, zminimalizuje ryzyko pojawiania się zmarszczek oraz przebarwień i sprawi, że nasze spojrzenie będzie pełne blasku.

Skuteczny krem pod oczy na worki

Ten krem pod oczy jest idealny dla każdego, kto chce pozbyć się tych uciążliwych worków! Jest łatwy w użyciu i pomaga zmniejszyć stan zapalny, jednocześnie nawilżając delikatną skórę wokół oczu.

Obrzęki pod oczami pomoc od Dottore

Krem pod oczy od Dottore to unikalny, całkowicie wyjątkowy produkt, który pomaga zmniejszyć opuchliznę i stany zapalne pod oczami. Dzięki zawartości naturalnych składników, krem łagodzi i odświeża zmęczone oczy.