City eye cream

Krem anti pollution pod oczy chroniący przed czynnikami miejskiego środowiska

219,00 

( 0 opinii )

Miejski krem ochronny pod oczy i na powieki pomaga chronić delikatną skórę pod oczami. Filtrat Fermentacyjny Galactomyces GFF dodaje blasku, nawilża i odżywia. Krem niweluje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz hamuje powstawanie wolnych rodników.

Wykorzystanie dobroczynnej fermentacji sprawia, że składniki aktywne szybko się wchłaniają i dają więcej korzyści w pielęgnacji skóry narażonej na działanie zanieczyszczonego środowiska.

Krem antysmogowy szybko się wchłania i pozostawia aksamitne wykończenie

Pojemność: 15ml

Na stanieKup już teraz, a twoje zamówienie zostanie

wysłane jeszcze dzisiaj!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Miejski krem ochronny dottore kompleksowo pielęgnuje delikatną skórę pod oczami. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i narażona na przedwczesne starzenie się. Idealnie dobrane kremy skutecznie pielęgnują skórę i poprawiają jej kondycje.

Krem zawiera w swoim składzie fermentowane składniki, które chronią skórę przed niekorzystnym działaniem smogu. Poprawiają jej koloryt, zmniejszają przebarwienia. Zwiększają nawilżenie skóry. Delikatna skóra pod oczami jest rozświetlona i pełna blasku. Zmarszczki mimiczne są zmniejszone, zauważalna jest poprawa nawilżenia skóry.

Filtrat Fermentacyjny Galactomyces to główny składnik pielęgnacyjny. Wykazuje działanie nawilżające, odżywcze i przeciwzmarszczkowe. Odbudowuje barierę hydrolipidową cienkiej skóry pod oczami. Zmniejsza przebarwienia oraz powstawanie zmarszczek mimicznych. Cienka, sucha skóra pod oczami jest w dobrej kondycji oraz zabezpieczona przed zanieczyszczeniami powietrza.

Peptydy zawarte w składzie kremu to składniki o małej cząsteczce i biozgodne ze skórą. Zmniejszają cienie i obrzęki pod oczami. Niwelują zmarszczki mimiczne. Skóra wokół oczu staje się napięta, elastyczna i rozjaśniona.

LINIA ANTIPOLLUTION CITY

City to kompleksowa, oparta na dobroczynnej fermentacji pielęgnacyjna linia kosmetyków chroniących przed czynnikami miejskiego środowiska. Sucha i odwodniona cera to efekt zanieczyszczenia środowiska. Jeśli mieszkasz w mieście, nie dasz rady uniknąć działania smogu, spalin ani klimatyzacji. Możesz jednak podjąć pewne środki ostrożności, by chronić swoją skórę.

Kosmetyki antysmogowe to 4 produkty do pielęgnacji skóry. Krem na dzień, na noc, pod oczy i esencja walczą z zanieczyszczeniami powietrza, chronią skórę przed powstawaniem wolnych rodników. Zwiększają nawilżenia skóry, odżywienie oraz wykazują właściwości ochronne.

Fermentowanie składniki w linii takie jak Filtrat Fermentacyjny Galactomyces ma wpływ na poprawę kondycji skóry. Odbudowuje barierę hydrolipidową skóry, zabezpiecza przed TEWL. Sucha skóra staję się bardziej miękka, elastyczna i nawodniona.

  • skóra wokół oczu narażona na działanie zanieczyszczonego środowiska — smog, spaliny,
  • zwiększona suchość skóry, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • skóra wysuszona, ściągnięta, podrażniona, cienie pod oczami,
  • nierównomierny koloryt, skóra szara i ziemista,
  • zmarszczki mimiczne, pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Może spodoba się również…