Wyświetlono all 11 produktów

Kosmetyki i kremy z AHA. AHA, czyli alfa-hydroksykwasy, działają na poziomie warstwy rogowej skóry. Wspomniane substancje delikatnie złuszczają nadmiar naskórka, redukują zmarszczki, wyrównują koloryt skóry i sprawiają, że wygląda ona młodo i świeżo. Kremy z AHA przeznaczone są przede wszystkim do cery starzejącej się, suchej, zmęczonej.

Odmłodzenie i regeneracja ‒ AHA. W linii dottore dostępne są także kremy z AHA, między innymi z kwasem glikolowym czy z kwasem migdałowym. Proponujemy kremy przeznaczone do skóry z różnymi potrzebami, zarówno do skóry suchej, jak i wrażliwej, mieszanej, tłustej czy naczyniowej, w tym kremy dla osób, które wcześniej nie używały kosmetyków z AHA.

Kwasy AHA ‒ kwas migdałowy

Kwas migdałowy to alfahydroksykwas uzyskiwany z hydrolizy ekstraktu z gorzkich migdałów. Cząsteczki kwasu migdałowego są większe od cząsteczek innych kwasów AHA, na przykład kwasu glikolowego, dzięki temu działają łagodniej i mogą być stosowane w terapii skóry wrażliwej. Kwas migdałowy wykazuje właściwości antybakteryjne i nawilżające, złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, redukuje przebarwienia.

Kwasy AHA ‒ kwas glikolowy

Kwas glikolowy to kolejny z alfahydroksykwasów. Ma on najmniejszą wśród kwasów AHA masę cząsteczkową, dzięki czemu wnika bardzo głęboko i odbudowuje strukturę skóry od najgłębszych warstw. Substancja działa przeciwzmarszczkowo, wyrównuje koloryt cery, przyspiesza odnowę komórkową, pozytywnie wpływa na fakturę skóry.

Krem z alfa hydroksykwasami

Szukasz kremu, który pomoże Ci uzyskać gładszą i bardziej młodzieńczą skórę? Wypróbuj nasz krem z alfa-hydroksykwasami! Ten silnie działający krem pomaga złuszczać skórę, odsłaniając nowe, zdrowsze komórki skóry. Alfa-hydroksykwasy pomagają również stymulować produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Ponadto nasz krem jest wzbogacony witaminami i minerałami, które odżywiają i chronią Twoją skórę. Stosuj go codziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty!

Dobry krem korygujący na noc z kwasami AHA

Jeśli szukasz kremu na noc, który pomoże skorygować niedoskonałości Twojej skóry, nie szukaj dalej niż nasz korygujący krem na noc z kwasami AHA! Krem zawiera składniki odżywcze, które zmiękczają i wygładzają skórę, korygując jednocześnie wszelkie przebarwienia i ciemne plamy.