Wyświetlono 1–12 produkty z 44

Kuracja na noc – dlaczego jest tak istotna? Regeneracja komórek najintensywniej przebiega między 23:00 a 4:00 nad ranem. W tym czasie skóra oczyszcza się z toksyn, podziały komórkowe przebiegają 10 razy szybszej niż w dzień, a komórki są lepiej dotlenione. Właśnie dlatego tak istotne jest, by w nocy stosować kremy zawierające składniki aktywne, stymulujące procesy naprawcze, regenerujące i odmładzające.

Pielęgnacja skóry z różnymi potrzebami. W ofercie Dottore dostępne są kremy na noc przeznaczone do skóry z różnymi niedoskonałościami i potrzebami. Proponujemy wygładzające kremy do skóry wrażliwej, intensywnie odmładzające kremy z 12% kwasem glikolowym czy intensywnie przeciwzmarszczkowe serum z 6% witaminą C i L-argininą.

Kremy dla osób ceniących jakość. Kremy na noc opracowane zostały z myślą o wymagających kobietach, ceniących wysoką jakość kosmetyków. Cała produkcja kremów odbywa się w Polsce, w oparciu o unikalne receptury, z wykorzystaniem wyselekcjonowanych składników aktywnych i surowców pochodzących z całego świata. Masz problem z wyborem odpowiedniego kremu na noc? Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy!

Krem na noc – dlaczego jest niezbędny?

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na działanie zanieczyszczeń, promieniowania UV czy mrozu. Krem na dzień powinien więc zapewnić ochronę przed działaniem wspomnianych czynników. W nocy natomiast skóra ma odpocząć i zregenerować się. Jak nietrudno się domyśleć, pielęgnacja dzienna i nocna powinny wyglądać inaczej.

Do zadań kremu na noc należą usprawnianie i ulepszanie procesów regeneracyjnych, a także nawilżenie skóry i niwelowanie skutków działania niekorzystnych czynników środowiska. Odpowiednio dobrany krem sprawi, że po nocy nasza skóra będzie wypoczęta i pełna blasku.

Krem na noc – jaki wybrać?

Krem na noc, tak samo jak każdy inny kosmetyk, powinien być dostosowany do potrzeb i niedoskonałości skóry. Dostępne są kremy do skóry wrażliwej, naczyniowej, starzejącej się. Ważne też, by ów krem wyróżniał się wyselekcjonowanym składem. Warte uwagi są kremy zawierające kwas glikolowy, masło Shea, retinol.

Krem na noc nie musi zawierać filtrów UV – w nocy nasza skóra nie jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Dobry krem na noc

Nasze kremy to idealny sposób na nawilżenie na noc! Ukoi i zrelaksuje Twoją skórę, zapewniając jej jednocześnie tak bardzo potrzebne nawilżenie. Krem na dobranoc zawiera składniki odżywcze, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się doskonale.

Kremy do twarzy na noc

Dottore krem na noc to bogaty krem, który pomaga intensywnie odżywiać i rewitalizować skórę podczas snu. Zawiera składniki, takie jak witamina E i olej z pestek winogron, które wspólnie nawilżają i chronią skórę, pomagając jednocześnie zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek. Krem na noc został specjalnie opracowany, aby zapewnić optymalne rezultaty w połączeniu z innymi produktami do pielęgnacji skóry Dottore.