Kuracja fitolift

Peptydowa kuracja liftingująca z serum z fitohormonami dla skóry dojrzałej

829,00 

( 0 opinii )

Liftingująca kuracja z serum z fitohormonami jest idealnym rozwiązaniem w pielęgnacji skóry w okresie menopauzy. Kosmetyki z peptydami pomagają zachować młodość i elastyczność skórze dojrzałej. Są idealnym rozwiązaniem dla cer z oznakami starzenia, w okresie menopauzy lub przesuszonej. Już po kilku dniach stosowania zauważalna jest poprawa wyglądu skóry, podniesiony jest owal twarzy i szyi. Zauważalny jest lifting twarzy.

Kuracja fitolift to idealny zestaw prezentowy dla bliskiej osoby.

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Peptydy w kosmetykach wykorzystywane są do pielęgnacji cery dojrzałej oraz pozbawionej elastyczności i jędrności. Kosmetyki z peptydami redukują zmarszczki, poprawiają owal twarzy i podbródka. Wpływają na produkcję kolagenu i elastyny. 

Z wiekiem, w okresie menopauzy, ilość włókien kolagenowych i elastynowych zmniejsza się. Skóra traci jędrność i elastyczność, jest bardziej wiotka. Potrzebuje składników poprawiających wygląd i kondycję.

Kosmetyki z peptydami i fitohormonami będą aktywowały fibroblasty do regeneracji. Przywrócą młodszy wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Kremy będą działały jak niewidzialny botoks.

Pielęgnacja anti-aging wpływa na poprawę nawilżenia cery suchej i odwodnionej, również w okresie menopauzy.

Liftingujące serum z fitohormonami stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, poprawia ukrwienie i odżywienie skóry twarzy. Jego działanie oparte jest na 4 fitohormonach, które skutecznie zapobiegają procesom starzenia się skóry.

LINIA LIFTINGUJĄCA PEPTIDE

Kremy zestawu fitolift oparte są na składnikach liftingujących oraz poprawiających ogólną kondycję skóry. Peptydy w kosmetykach stanowią najnowszy przełom w nauce. Są odpowiedzialne za odwrócenie oznak starzenia się skóry oraz redukcje zmarszczek.

Hexapeptyd-8 zwiększa nawilżenie skóry poprzez produkcję kwasu hialuronowego. Poprawia jej jędrność i elastyczność.

Głównym składnikiem aktywnych linii jest wyciąg z uśpionej bulwy śnieżycy letniej. Wykazuje on działanie podobne do botoksu. Rozluźnia mięśnie twarzy, zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych.

Fitohormony zawarte w serum zostały podzielone na 4 grupy. Każdy rodzaj jest odpowiedzialny za produkcję kolagenu w skórze, poprawę gęstości i jędrności oraz działanie i pielęgnację anti-aging.

Peptydowa linia liftingująca jest rozwiązaniem dla każdego rodzaju skóry dojrzałej, szczególnie w okresie menopauzy.

Zestaw pielęgnacyjny o działaniu liftingującym jest idealnym pomysłem na prezent do bliskiej osoby.

  • każdy rodzaj skóry dojrzałej, skóra wrażliwa,
  • zmarszczki,
  • oznaki starzenia się skóry,
  • zwiotczenie skóry, utrata jędrności i elastyczności,
  • okres okołomenopauzalny,
  • potrzeba napięcia i liftingu skóry twarzy oraz skóry wokół oczu,
  • zaburzony owal twarzy.

Może spodoba się również…