Showing 1–12 of 17 Products

Złuszczanie skóry twarzy jest ważnym elementem rutyny pielęgnacyjnej. Pomaga usunąć martwe komórki naskórka, które mogą zatykać pory i prowadzić do powstawania niedoskonałości. Regularne złuszczanie wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry, wyrównuje koloryt, pomaga w walce z oznakami starzenia, takimi jak drobne bruzdy i zmarszczki.

Kremy złuszczające są jednym z najłagodniejszych sposobów złuszczania skóry i mogą być stosowane codziennie, w zależności od potrzeb skóry i składników aktywnych zawartych w kremie. Kremy te zawierają często alfa i beta-hydroksykwasy (AHA i BHA), które delikatnie, ale skutecznie rozpuszczają martwe komórki skóry, odsłaniając bardziej promienną, zdrową skórę.

Jaki krem o działaniu złuszczającym warto wybrać?

Kremy złuszczające regenerują i wygładzają cerę. Wybór kosmeceutyku o działaniu złuszczającym zależy od typu skóry i jej potrzeb. W przypadku osób z cerą tłustą i skłonną do trądziku dobrym wyborem będzie krem zawierający kwas glikolowy (złuszcza nadmiar naskórka), kwas salicylowy (przeciwdziała zapychaniu porów), kwas migdałowy (ma działanie przeciwbakteryjne i silnie nawilżające). Dla skóry suchej lub wrażliwej lepszym rozwiązaniem mogą być kremy zawierające delikatne kwasy owocowe, kwas migdałowy, glikolowy.

Krem złuszczający od Dottore to świetna opcja dla Ciebie

Dottore oferuje kremy o działaniu złuszczającym, które są dostosowane do różnych typów skóry i potrzeb. Formuły są opracowywane z myślą o delikatnym, ale skutecznym złuszczaniu, które przynosi widoczne korzyści skórze i nie powoduje podrażnień. W składzie znajduje się między innymi kwas glikolowy, który umożliwia drobnopłatowe złuszczanie nadmiaru naskórka. Kolejne efekty działania kwasu glikolowego to poprawa gęstości skóry i wyrównanie kolorytu. Kosmeceutyki wzbogacone są o składniki odżywcze i przeciwzapalne, które zapobiegną powstaniu stanu zapalnego i podrażnienia skóry.

Profesjonalne kosmetyki o działaniu złuszczającym w dottore

Kosmetyki Dottore o działaniu złuszczającym łączą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii z najwyższej jakości składnikami. Wszystko to zapewnia skuteczne i bezpieczne złuszczanie i sprawia, że cera wygląda pięknie i młodo. Kosmeceutyki są dobrym rozwiązaniem w terapii anti-aging, w przypadku przebarwień, trądziku, regulacji sebum.

Najlepsze kosmetyki złuszczające do twarzy. Kup online

Zakup online kosmetyków złuszczających dottore to wygodny i łatwy sposób na zapewnienie skórze profesjonalnej pielęgnacji. Każdy kosmeceutyk jest dokładnie opisany. W kartach produktowych znajdują się informacje na temat składników, działania i efektów, co ułatwia wybór. Wszystkie produkty są bezpiecznie pakowane i szybko wysyłane, abyś mógł cieszyć się doskonałą pielęgnacją skóry bez wychodzenia z domu.