Showing all 10 Products

Proces starzenia skóry jest naturalnym zjawiskiem, który obejmuje szereg zmian, takich jak zmniejszenie produkcji kolagenu i elastyny, utrata nawilżenia i spowolnienie odnowy komórkowej. Wszystko to prowadzi do powstawania zmarszczek, utraty jędrności, suchości i nierównego kolorytu skóry.

Adekwatna pielęgnacja skóry dojrzałej powinna koncentrować się na przeciwdziałaniu tym zmianom, a kosmeceutyki dottore mogą być tu nieocenionym sojusznikiem. Aktywne składniki, takie jak peptydy (a także retinol, witaminy i antyoksydanty), wspierają odnowę skóry, stymulują produkcję kolagenu, nawilżają i chronią skórę.

Peptydy – co to za składnik aktywny?

Peptydy to niewielkie białka składające się z aminokwasów, które pełnią kluczową rolę w odbudowie, odnowie i ochronie skóry. Działają poprzez stymulowanie komórek skóry do produkcji kolagenu, co poprawia jej elastyczność i gładkość, zmniejszając tym samym widoczność zmarszczek i linii. Ponadto, niektóre peptydy mają właściwości przeciwzapalne, co czyni je idealnym składnikiem dla osób z problematyczną skórą.

Dla kogo kremy i kosmetyki z peptydami będą najlepszym wyborem?

Kosmetyki z peptydami są szczególnie polecane w przypadku skóry dojrzałej, z oznakami starzenia. Peptydy są dobrym wyborem dla osób zmagających się z takimi niedoskonałościami, jak zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, zaburzony owal twarzy. Omawiane substancje mają też działanie regenerujące i łagodzące, są więc polecane dla osób z wrażliwą, suchą lub problematyczną skórą.

Wyjątkowe kremy z peptydami dla Ciebie w Dottore

Dottore oferuje wyjątkowe kosmetyki z peptydami. Proponujemy krem na dzień, krem na noc, serum, maskę pod oczy które skupiają się na dostarczaniu skórze niezbędnych składników odżywczych, pomagają w regeneracji i odnowie skóry. Regularna aplikacja to droga do gładkiej, miękkiej wyglądającej młodziej skóry.

Aktywne kosmetyki z peptydami. Kup online

Od teraz zakup naszych kosmeceutyków z peptydami jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę produktów z peptydami, które są dostosowane do różnych potrzeb skóry. Skorzystaj z naszej oferty i odkryj moc peptydów w pielęgnacji skóry. Kup online już dziś!