Showing all 8 Products

Kosmetyki i kremy z retinolem. Zadaniem retinolu jest stymulacja procesów odnawiania komórek skóry. Retinol usuwa martwy naskórek, wygładza i odświeża skórę, a co za tym idzie sprawia, że wygląda ona młodziej i piękniej. EkoRetinol to natomiast opatentowany składnik o działaniu zbliżonym do retinolu. Kremy zawierające wspomniane składniki są doskonałym rozwiązaniem w przypadku nocnej pielęgnacji skóry ‒ w nocy skóra najintensywniej oczyszcza się z toksyn, a podziały komórkowe przebiegają aż 10 razy szybszej niż w dzień.

Kremy z retinolem ‒ nasza oferta. Proponujemy zarówno kremy do twarzy, jak również kremy do pielęgnacji skóry wokół oczu. Dostępne są kremy zawierające w składzie retinol ‒ wskazany dla osób, które nie stosowały wcześniej kremu ze wspomnianą substancją, jak również kremy zawierające zarówno retinol, jak i eko retinol.

Noc ‒ odpoczynek dla skóry

Dlaczego nocną porą w szczególności powinniśmy troszczyć się o stan skóry? Już wyjaśniamy! W nocy procesy regeneracyjne przebiegają najintensywniej. Skóra nie jest narażona na działanie szkodliwych czynników ‒ mrozu, wiatru, promieni UV, klimatyzacji czy suchego powietrza. To czas, w którym odpoczywa i oczyszcza się z toksyn.

Krem na noc ‒ dlaczego jest ważny?

Odpowiednio dobrana kuracja na noc zapewni stymulację procesów naprawczych i nawilżających, wyciszy skórę i odżywi ją. Zniweluje też skutki działania negatywnych czynników, na które skóra narażona jest w ciągu dnia.

Dzięki temu rano nasza cera będzie wypoczęta i pełna blasku, a to z pewnością poskutkuje dobrym samopoczuciem.

Dobry krem z retinolem na noc

Czy masz problemy z przespaniem całej nocy? Czy ciągle budzisz się zmęczony i niewyspany? Cóż, nie szukaj dalej! Mamy coś dla Ciebie: dobry krem na noc z retinolem. Ta silnie działająca formuła pomoże zmniejszyć stan zapalny i zapewni głęboki, spokojny sen. Zatem śmiało i ciesz się dobrym snem – bez obaw o swoją skórę!

Krem do twarzy z retinolem od Dottore

Szukasz kremu do skóry, który pomoże Ci wyglądać młodziej? Nie szukaj dalej niż Krem do twarzy z retinolem od Dottore. Ten silnie działający krem pomaga zredukować zmarszczki i inne oznaki starzenia, zapewniając Ci bardziej młodzieńczy wygląd. Zawiera również substancje nawilżające, które utrzymują skórę nawilżoną i zdrową.