Showing 1–12 of 53 Products

Suche powietrze, mróz, wiatr, śnieg, przegrzewanie i chłodzenie skóry, z jakimi do czynienia mamy po wejściu oraz wyjściu z ogrzewanych pomieszczeń nie służą naszej skórze. Wymienione czynniki skutkują przesuszeniem, zaczerwienieniami, podrażnieniem oraz powodującym dyskomfort uczuciem ściągnięcia skóry. Codzienna pielęgnacja i aplikacja odpowiednio dobranego kremu mają tutaj bardzo duże znaczenie. Krem ochroni skórę przed mrozem, zadziała kojąco i odżywczo, sprawi, że cera zregeneruje się, a jej naturalny płaszcz lipidowy zostanie odbudowany.

Kremy na zimę – szeroka oferta. Poniżej prezentujemy linię kremów stworzonych, by zapewnić skórze jak najlepszą ochronę przed mrozem. Proponujemy kremy do skóry z różnymi problemami i niedoskonałościami, między innymi do cery suchej, wrażliwej, tłustej czy mieszanej. Kremy wyróżniają się lekką konsystencją oraz składem opracowanym przez ekspertów. Życzymy udanych zakupów. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością pomożemy!

Pielęgnacja skóry zimą

Zimową porą zalecane są kremy tłuste, o bogatej konsystencji. Takie kosmetyki zapewnią naszej skórze ochronę przed mrozem i szokami termicznymi, zabezpieczą warstwę lipidową, dzięki której skóra nie będzie się przesuszać, zredukują ryzyko podrażnień.

Pamiętajmy także o tym, że nasza skóra potrzebuje ochrony przeciwsłonecznej o każdej porze roku, również zimą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zimowe słońce negatywny wpływa na skórę i konieczne jest używanie kremów z filtrem.

Kremy na zimę – jaki wybrać?

Jednym z czynników, na które powinniśmy zwrócić uwagę, szukając kremu na zimę, jest skład. Dobrym wyborem będą kremy zawierające takie składniki, jak masło Shea, które odżywia oraz zapobiega przesuszeniu i podrażnieniu, olej jojoba, który chroni przed nadmierną utratą wody czy chroniąca przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych ektoina.

Ciekawy pomysł na krem na zimę do twarzy

Krem to rodzaj kosmetyku, który nakłada się na skórę w celach nawilżających i/lub upiększających. Zwykle składa się z emulsji typu olej w wodzie lub woda w oleju. Głównym zadaniem kremu do twarzy jest ochrona skóry przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr i zimna pogoda.

Kosmetyki Dottore to wysokiej jakości piękne produkty. Mają szeroką gamę do wyboru. Produkty te są również bardzo trwałe.

Krem do twarzy dobry na mróz

Krem do twarzy na zimę to nowy produkt firmy Dottore. Jest to bardzo skuteczny krem, który pomoże Ci uzyskać gładką i nieskazitelną skórę. Krem ten jest wykonany z dobrych składników, które są delikatne dla skóry. W kategorii są również propozycje hipoalergiczne.