City SUN BODY

Przeciwsłoneczne mleczko ochronne do ciała SPF30

179,00 

( 0 opinii )

Mleczko ochronne do ciała zapewnia ochronę skóry twarzy i ciała przed promieniowaniem słonecznym. Substancje aktywne zostały skomponowane w taki sposób, aby zapewniały ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz Blue Light. Kompleksy nawilżające oraz antyoksydanty chronią skórę przed skutkami zanieczyszczenia powietrza, działaniem wolnych rodników oraz fotostarzeniem.

Mleczko do twarzy i ciała szybko się wchłania i nie pozostawia białego filmu na skórze. Nie jest wodoodporne. Krem z SPF do ciała powinniśmy używać przez cały rok, przede wszystkim latem. Idealnie sprawdzi się również w przypadku skóry wrażliwej.

Mleczko zapewnia wysoką ochronę skóry SPF30 i PA+++.

Na stanieKup już teraz, a twoje zamówienie zostanie

wysłane jeszcze dzisiaj!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Emulsja do opalania z filtrem do ciała zapewnia ochronę skóry przed promieniami słonecznymi i ich negatywnym wpływem na skórę naszego ciała. Objawy długotrwałego przebywania na słońcu są zauważalne od razu. Skóra staje się podrażniona, odwodniona i zaczerwieniona. Mleczko do opalania SPF 30 zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem się skóry, zapewnia ochronę przeciwsłoneczną ciała i zapobiega powstawaniu wolnych rodników.

Wolne rodniki wpływają na naszą skórę i powodują jej fotostarzenie. Antyoksydanty, które uzupełniają recepturę emulsji do opalania, niwelują negatywne skutki promieniowania UVA i UVB oraz zanieczyszczenia powietrza. Skóra jest odżywiona, pełna blasku, elastyczna i miękka.

Kompleks nawilżający jest stopniowo uwalniany do wnętrza, aby przywrócić równowagę poziomu nawilżenia skóry. Ten składnik zapewnia optymalne nawilżenie, tworząc molekularną siatkę, niczym film ochronny, który ogranicza parowanie wody. Wpływa na skórę poprzez wzmocnienie bariery hydrolipidowej oraz wygładzenie naskórka. Zapobiega TEWL.

Ochrona przeciwsłoneczna ciała jest kluczowa przede wszystkim dla zachowania dobrej kondycji naszej skóry i zabezpieczenia jej przed powstawaniem czerniaka.

LINIA CITY SUN

Linia City SUN to 2 produkty, które zapewniają ochronę skóry przed promieniami UVA i UVB oraz promieniowaniem Blue Light. Produkty odżywią skórę oraz zapobiegną powstawaniu skutkom długotrwałej ekspozycji na UV. Zaliczyć do nich możemy fotostarzenie, przebarwienia posłoneczne, rumień i oparzenia skóry.

City SUN SPF50+ to krem ochronny do twarzy, natomiast City SUN BODY to emulsja do opalania SPF 30. Produkty szybko się wchłaniają i nie powodują bielenia na skórze. Aplikacja produktów powinna nastąpić przed każdorazową ekspozycją skóry na słońce. Zalecamy stosowanie kremów ochronnych przed cały rok, szczególnie latem.

Dzięki składnikom aktywnym zapobiegamy przedwczesnemu starzeniu się skóry, niwelujemy działanie wolnych rodników na skórę oraz stres oksydacyjny. Promieniowanie Blue Light wykazuje negatywne działanie na skórę podobne jak UVA i UVB razem wzięte. Wnika głęboko w skórę i ma zdolność niszczenia jej wszystkich warstw. Promienie światła niebieskiego są emitowane przez urządzenia takie jak tablety i smartfony. Powoduje powstawanie przebarwień, niszczy macierz komórek skóry i prowadzi do przedwczesnego starzenia się. Ważne jest stosowanie ochrony przed promieniowaniem Blue Light codziennie.

  • ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB,
  • zabezpieczenie skóry przed wpływem na naszą skórę światła niebieskiego Blue Light,
  • spowolnienie procesów stresu oksydacyjnego i fotostarzenia,
  • ograniczenie powstawania ilości wolnych rodników,
  • zabezpieczenie skóry przed wpływem zanieczyszczonego powietrza,
  • odżywienie i nawilżenie skóry.

Może spodoba się również…