S.O.S.

Krem przyspieszający regenerację naskórka

189,00 

( 0 opinii )

Krem S.O.S. ochrania komórki naskórka przed nadmiernym odwodnieniem i podrażnieniem. Może być ono spowodowane procesem kontrolowanego złuszczania, zabiegami medycyny estetycznej lub nadmierną ekspozycją na słońce. Nawadnia suchą skórę, zwiększa wytrzymałość i elastyczność osłabionej bariery naskórka. Odżywczy krem pozwala odbudować barierę hydrolipidową oraz zadbać o podrażnioną skórę na wielu poziomach — zregenerować ją i odżywić.

Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, która błyskawicznie się wchłania. Nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego uczucia lepkości ani śladów. Można go używać jako baza pod makijaż na dzień i na noc.

Pojemność: 75ml

Na stanieWysyłka już w poniedziałek!

EFEKTY PIELĘGNACYJNE

Odżywczy krem S.O.S. idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji twarzy odwodnionej i z podrażnieniami. Zawiera zaawansowane składniki aktywne, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry i niwelują objawy odwodnienia. Wzmacniają one zdolność skóry do naprawy uszkodzeń, przywracając jej elastyczność i jędrność.

Skóra po zabiegach estetycznych jest zwykle bardziej podatna na działanie szkodliwych czynników środowiskowych. Krem działa jak bariera ochronna, chroniąc skórę przed podrażnieniem, zanieczyszczeniami i innymi czynnikami, które mogą opóźniać proces gojenia. Krem zmniejsza uczucie pieczenia, odwodnienia i stan zapalny występujący po zabiegach estetycznych.

Nadmierna ekspozycja na słońce i inne czynniki zewnętrzne również powoduje podrażnienia na twarzy. Uczucie suchości, stan zapalny, spierzchnięcie są nieodłącznym elementem długich kąpieli słonecznych. Zostaje uszkodzona bariera hydrolipidowa. Krem działa błyskawicznie, przynosząc ulgę i przywracając komfort po długotrwałym narażeniu na słońce. Regenerujący krem ochronny odbudowuje barierę hydrolipidową skóry i daje natychmiastowe uczucie ukojenia podrażnionej skórze.

Codzienna pielęgnacja twarzy kremem odbudowującym barierę hydrolipidową daje same korzyści dla skóry. Pozwala dbać o twarz na najwyższym poziomie. Skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd.

Krem w składzie zawiera wyciągi z roślin rezurekcyjnych, Boswellie Serratę, trehalozę i pantenol. Składniki te pomagają w naprawie i odbudowie bariery hydrolipidowej. Minimalizują negatywne skutki podrażnienia skóry na twarzy tj. skóra odwodniona, stan zapalny.

Krem można stosować na dzień i na noc lub wspomagająco w ciągu dnia.

LINIA REGENERUJĄCA

Codzienna pielęgnacja twarzy podrażnionej produktem S.O.S. wspomaga regenerację naskórka. Skóra jest wyciszona, zostaje zmniejszona aktywność podrażnienia. Regenerujący krem ochronny wzmacnia odporność skóry i zapobiega podrażnieniom w trudnych warunkach, takich jak: ekspozycja na promieniowanie UV, silny wiatr, mróz, nadmierne ciepło. Odbudowana jest bariera hydrolipidowa, która odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry. Krem łagodzi podrażnienia, wygładza naskórek oraz niweluje zaczerwienienia.

Krem na podrażnienia zawiera Boswellie serrate. Boswellia serrata to kadzidłowiec indyjski, którego owoce mają właściwości przeciwzapalne, potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Indyjska roślina Boswellia serrata jest wykorzystywana w Ajurwedzie z powodzeniem od kilkuset lat. Kwasy boswelliowe wykazują silne działanie przeciwzapalne, wspomagają regenerację skóry i przyspieszają regenerację uszkodzonego naskórka. Hamują stany zapalne wywołane przez niekorzystne warunki zewnątrz i wewnątrzpochodne.

  • skóra podrażniona nadmierną ekspozycją na UV,
  • skóra po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii,
  • skóra podrażniona czynnikami zewnętrznymi,
  • skóra odwodniona, uszkodzona bariera hydrolipidowa.

Może spodoba się również…