Eventy z dottore w marcu

Marcowe eventy z udziałem dottore

Działo się w marcu! Za nami Dzień Kobiet, urodziny salonów kosmetycznych, dzień z marką – i nie tylko. Zobacz przegląd marcowych wydarzeń z udziałem dottore cosmeceutici.

Dzień Kobiet w Galerii Polskie Meble

Wyjątkowe spotkanie pod hasłem „Rozbudź zmysły w przestrzeni sypialni” odbyło się 7 marca w poznańskiej Galerii Polskie Meble. Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia. Ponad 40-osobowe grono uczestniczek zebrało się, aby świętować Dzień Kobiet i zdobywać wiedzę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: fizjoterapeuta, autorki podcastu, stylistka oraz seksuolog. Podczas wydarzenia Anna Geisler-Jankowiak, prezes marki dottore, przedstawiła skuteczne kosmetyki do pielęgnacji domowej i opowiedziała o zaletach linii peptide.

Dzień otwarty z marką dottore w Galerii Urody Arkadius

Dzień Kobiet to „znakomita okazja, by wyjątkowym kobietom życzyć jak najwięcej radości, słońca i spełnienia marzeń” – tak o 8 marca pisał zespół Galerii Urody Arkadius. Na słowach się nie skończyło. W salonie Arkadius w Pruszkowie odbyło się wspaniałe wydarzenie, w którym mieliśmy przyjemność aktywnie uczestniczyć. Paulina Hanszke, szkoleniowiec dottore, poprowadziła miniwarsztaty na temat pielęgancji domowej i przygotowania skóry na wiosnę. Ekspertka pomagała uczestniczkom skomponować beauty plany oraz wybrać produkty odpowiadające indywidualnym potrzebom.

Urodziny salonów kosmetycznych

Uwielbiamy takie okazje! Razem z właścicielami, pracownikami i klientami gabinetów kosmetycznych cieszymy się z kolejnych lat sukcesów. W tym miesiącu świętowaliśmy dwukrotnie: 9 marca w Lesznowoli oraz 22 marca w Bełchatowie. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Olgi Skalskiej obchodził 7 urodziny, a salon Ambasada Piękna – 2 rocznicę otwarcia. Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wspólne wypełnianie misji „Medycyna dla urody” i życzymy kolejnych wielu lat radości!

Babki po godzinach w Krakowie

Co się dzieje po godzinach w salonie Face and Body Institute w Krakowie? 21 marca miało tu miejsce świetne wydarzenie dla osób, które cenią skuteczną i świadomą pielęgnację liftingującą. Hasłem przewodnim spotkania była jędrność skóry. Rozmawialiśmy o możliwościach, jakie dają peptydy i kwas ferulowy – główne składniki dwóch zabiegów dottore: peptide xpress i ferulic xpress. Julia Cieślawska, ekspertka dottore, przybliżyła uczestniczkom kwestie merytoryczne związane ze składnikami aktywnymi zabiegów liftingujących oraz ich zastosowanie w praktyce. Agnieszka Gomolińska, ekspertka FBI, omówiła m.in. sposoby na boost włókien kolagenowych, najlepsze antyoksydanty oraz wskazania do liftingu manualnego. Na zakończenie wydarzenia odbył się pokaz zabiegu liftingującego dottore.

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto