Poznaj wlascicieli dottore

Poznaj właścicieli dottore cosmeceutici

Założyciele naszej firmy zostali zaproszeni do wywiadu. Dorota Wellman i Marta Klepka wspólnie postanowiły zadać kilka pytań pani Annie Geisler-Jankowiak oraz dr. Waldemarowi Jankowiakowi.

W wywiadzie nasi założyciele opowiadają o tym, skąd wziął się pomysł na stworzenie Kliniki Estetyki Ciała. Dr Jankowiak mówi o tym, jak się rozwijał, co osiągnął. W tym roku obchodzimy już 20. rocznicę istnienia Kliniki, w której narodziło się dottore. Jesteście ciekawi, dlaczego mając dobrze prosperującą Klinikę, Państwo Jankowiakowie zdecydowali się stworzyć zupełnie nową markę? Odpowiedzi udziela nam doktor – na rynku nie było kosmetyków, które miałyby w składzie substancje, które przynoszą rzeczywiste rezultaty. Doktor miał na myśli między innymi Witaminę C, kwas glikolowy, retinol. Ostatecznym puntem zapalnym było zniknięcie z rynku kremu z kwasem glikolowym, który dr Jankowiak polecał w Klinice swoim pacjentkom. Tak powstało pierwsze novo. Nam, jako zespołowi, miło było słyszeć, że zarówno pani Anna jak i doktor są dumni z naszej marki.

Jesteście ciekawi, jakich kosmetyków używa pani Anna?

Czy wiecie jak długo trwało projektowanie C-flush serum i co stanowiło problem?

Jak wygląda życie naszych założycieli po pracy? Czy rozmawiają o sprawach służbowych? Czy praca z członkiem rodziny nie jest konfliktogenna i czy nie niszczy atmosfery domowej? Nie w tym przypadku. Doktor odpowiedział krótko – „staramy się tego nie robić”. Oboje mają swoje pasje, co czyni ich jeszcze bardziej niesamowitymi osobami. Przy takiej ilości pracy, której oboje stawiają czoło na co dzień, znajdują czas na rozwijanie swoich zainteresowań, a także dla siebie nawzajem. Czy wiecie jak wygląda na dzień dzisiejszy podejście Polaków do medycyny estetycznej? Jak to podejście zmieniało się na przestrzeni lat? Dr Jankowiak podzielił się swoim zmartwieniem – medycyna estetyczna staje się niedoceniana przez natłok „cudownych rozwiązań” oferowanych przez rynek. Wszystkie zabiegi, które niegdyś były spektakularne, teraz są określane jako „tylko” wygładzenie zmarszczki.

Zachęcamy Was do przesłuchania całości wywiadu, żeby poznać więcej szczegółów.

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto