Spragnieni sztuki

Spragnieni sztuki – po warsztatach

Pisząca dla Was na co dzień na blogu Wiktoria Radlik oraz córka założycieli naszej marki, Adrianna Jankowiak pojechały do Mielenka, do hotelu Baltin, żeby wziąć udział w warsztatach „Spragnieni sztuki”. Dziewczyny reprezentowały naszą markę, ale także uczestniczyły w zajęciach.

Codziennie nowe wyzwania z nowymi wspaniałymi artystami!

Jako ciekawostkę powiemy Wam, że w ciągu czterech dni warsztatowych, piętnastu uczestników zdążyło wykorzystać 160 płócien! Niektóre z nich można zobaczyć na Instagramowym profilu artvip_8 na filmikach i relacjach. Dzięki staraniom organizatorek, obserwujący profil mogli choć częściowo uczestniczyć w codziennym życiu warsztatów!

Ostatniego dnia wszyscy uczestnicy, artyści i organizatorzy spotkali się na uroczystym zakończeniu. Nie zabrakło również właściciela hotelu Baltin oraz pani burmistrz. Tylu emocji w jednej sali jeszcze nie widzieliśmy!

Organizatorki zapytały uczestników, czy będą zainteresowani powtórką warsztatów. Wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli – jak najbardziej! Nic nie obiecujemy, ale polecamy obserwować nasze profile w social mediach, żeby nie przegapić następnego wydarzenia!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto