Fotorelacja z kwietniowych eventów z dottore cosmeceutici

Kwietniowe eventy kosmetyczne z dottore cosmeceutici

Wiosna 2024 to czas wspaniałych eventów kosmetycznych. Zobacz zdjęcia z kwietniowych spotkań z dottore cosmeceutici!

Pokaz dottore w szkole kosmetycznej w Gdyni

Kwietniowe eventy kosmetyczne rozpoczęło spotkanie ze studentkami. W dottore stawiamy nie tylko na tworzenie kosmetyków najwyższej jakości, lecz także na szkolenie obecnych i przyszłych profesjonalistów z branży beauty. Dlatego 7 kwietnia z przyjemnością odwiedziliśmy szkołę kosmetyczną w Gdyni. Weronika Bolewska, ekspertka dottore, przeprowadziła pokaz dla studentek drugiego roku. Uczestniczki miały okazję zobaczyć produkty dottore w akcji i przetestować kosmetyki na własnej skórze. Przyszłe kosmetolożki otrzymały solidną porcję wiedzy oraz upominki w postaci próbek i materiałów edukacyjnych.

Nowa odsłona gabinetu Lanoa w Warszawie

Warszawski salon kosmetyczny Lanoa zyskał zupełnie nową odsłonę. Kolejny rozdział w jego historii zaczyna się od połączenia sił dwóch ekspertek w dziedzinie pielęgnacji skóry. Z radością wzięliśmy udział w ponownym otwarciu salonu w odświeżonych wnętrzach. Markę dottore reprezentowała Paulina Hanszke, która poprowadziła rozmowę na temat profesjonalnej pielęgnacji oraz przedstawiła zalety zabiegów ferulic xpress i peptide xpress. Ważnym tematem rozmów było znaczenie spersonalizowanej pielęgnacji domowej.

Wydarzenie uświetniły: loteria z nagrodą w postaci kremu ferulic antiox, poczęstunek oraz upominki z próbkami kosmetyków.

10 urodziny salonu Unique w Ostrowcu Świętokrzyskim

Salon kosmetyczny Unique w Ostrowcu Świętokrzyskim obchodzi dziesięciolecie istnienia! 20 kwietnia z radością przyłączyliśmy się do świętowania w nowych, przepięknie zaprojektowanych wnętrzach. Uczestniczki wydarzenia obejrzały pokaz makijażu w wykonaniu właścicielki salonu oraz pokaz zabiegu ferulic xpress przygotowany przez Paulinę Hanszke – ekspertkę dottore. Dodatkowo odbył się konkurs z nagrodami oraz poczęstunek. Wszyscy goście otrzymali upominki z próbkami kosmetyków.

Życzymy kolejnych lat sukcesów i przyjemności w salonie Unique!

Spotkanie w gabinecie Skin Therapy w Palędziu

Tego samego dnia w gabinecie Skin Therapy w wielkopolskim Palędziu miało miejsce wspaniałe spotkanie edukacyjne. Tematem wydarzenia było naturalne wsparcie kobiety w okresie premenopauzalnym i menopauzalnym. Markę dottore reprezentowała Justyna Mrówczyńska. Ekspertka przedstawiła zabieg ferulic xpress oraz poprowadziła rozmowę o pielęgnacji domowej dobranej do różnorodnych potrzeb skóry. Dla każdej uczestniczki spotkania przygotowaliśmy upominek: próbki kremów i materiały o zaletach kosmetyków z kwasem ferulowym.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto