Topestetic

Wideo live dottore z Topestetic

Widzieliście już Julię i Gosię w wywiadzie na żywo z Topestetic?

W dniu 8.04.2021 odbył się wideo live, na który zostały zaproszone nasze specjalistki. Tematem spotkania była cera naczynkowa, trądzik różowaty i pielęgnacja.

Głównym celem spotkania było omówienie pielęgnacji cery naczynkowej. Jest ona wrażliwa, wymagająca, kosmetyki dla niej trzeba wybierać bardzo starannie. Większość silnych składników aktywnych niestety wywołuje podrażnienia i zaczerwienienie, na które skóra ze skłonnościami do trądziku różowatego jest narażona nawet pod wpływem delikatniejszych czynników z zewnątrz.

Dziewczyny omówiły wszystko, co trzeba wiedzieć! Poleciły kosmetyki – oczywiście, że tak, ale doradziły również jak je najlepiej stosować. Począwszy od oczyszczania – płyn micelarny dla cery wrażliwej, żel do mycia twarzy z linii sensitore. Jest to linia stworzona z myślą o nawet najbardziej wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. Jednak to nic nie zmieni, jeśli będziemy mocno trzeć ręcznikiem lub wacikiem – i tak pojawią się podrażnienia. Większość z Was, którzy znacie dobrze naszą markę wie, że przy temacie cery naczynkowej nie mogło zabraknąć wzmianki o linii rossatore.

Rossatore Cream Blur Effect – krem na dzień do użytku codziennego. Skutecznie zmniejsza zarówno obszar jak i częstotliwość rumienia. Wzmacnia i rozświetla cerę, nadając jej zdrowy wygląd.

Rossatore Resurfacing Cream – krem na noc dla cery naczynkowej łączący w sobie działanie anti-aging, seboregulujące i redukujące rumień. Doskonałe rozwiązanie dla osób z cerą bardzo podatną na podrażnienia.

Rossatore Peel Home – odświeżający peeling enzymatyczny, który złuszcza martwe komórki naskórka, odświeżając wygląd naszej cery i przygotowując ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w kremach.

Ponadto – jak przystało na live – dziewczyny odpowiedziały na pytania widzów. Zobaczcie koniecznie, jakie pytania padły w komentarzach i posłuchajcie naszych odpowiedzi!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto