Druzyna szpiku

Dołączyliśmy do Drużyny Szpiku!

Mówi się, że jaki ptaszek, takie piórka. My się zgadzamy! Prezes naszej marki, Anna Geisler-Jankowiak to osoba o złotym sercu. Nic dziwnego więc, że to serce ma głos również przy prowadzeniu firmy.

Dottore angażuje się w różne akcje charytatywne. 23.03.2021 pani Anna spotkała się z Dorotą Raczkiewicz – szefową fundacji „Dar Szpiku”.

Drużyna Szpiku to ludzie zaangażowani w promowanie dawstwa szpiku. Przekazują społeczeństwu wiedzę na jego temat. Krwi ani szpiku nie da się wyprodukować w laboratorium, nie istnieje substancja, którą można by je zastąpić – to fundamentalna informacja. Dzieląc się tym, co masz w swoim organizmie, możesz uratować komuś życie! Nie kosztuje Cię to żadnego wysiłku. Wystarczy zapisać się do Drużyny Szpiku i przejść badania. Tak niewiele dla Ciebie, dla kogoś może oznaczać życie.

Fundacja istnieje od 2008 roku. Pomogli już wielu chorym i wiele osób dowiedziało się o problemie, jakim jest niedobór krwi oraz szpiku w szpitalach. Jednak nadal potrzebni są dawcy i wolontariusze.

Można się zaangażować też w inny sposób – pomóż fundacji i wesprzyj ich działania. Przekaż 1% podatku lub zajrzyj do sklepu Fundacji. My wybraliśmy trzeci sposób – pomogliśmy skompletować „Szpikowe paczki”. W okolicach świąt, fundacja stara się przygotować paczki dla potrzebujących. Można dać coś od siebie!

Dodatkowo chcemy zachęcić Was, naszych kochanych klientów do wsparcia fundacji. Pomaganie jest ważne, a dzięki takim organizacjom jak Drużyna Szpiku jest też bardzo łatwe!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto