Jankowiak

Klucz do skutecznej terapii – dr Waldemar Jankowiak w magazynie LNE

LNE to profesjonalny magazyn kosmetyczny, ukazujący się w Polsce od 1995 roku. Wiodące działy to: kosmetologia w praktyce, pielęgnacja, healthy aging, medical beauty, biznes i edukacja, make-up, masaż, manicure, podologia. Promuje nas już od lat, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Dzisiaj macie okazję przeczytać zamieszczony tam wpis dr. Jankowiaka! Wypowiada się na temat trądziku różowatego, a także prerosacea – czyli objawach, które wskazują na obecność choroby, ale często są lekceważone. Doktor podkreśla jak ważna jest wczesna diagnoza. Dzięki pomocy specjalisty – doświadczonego kosmetologa, kosmetyczki – istnieje duża szansa na powstrzymanie rozwoju choroby, a może nawet jej wyleczenie.

Warto nadmienić jeszcze jedną rzecz: doktor podkreśla, że gdy mamy do czynienia z trądzikiem różowatym niezbędna jest współpraca trzech osób – osoby chorej, kosmetyczki i lekarza.

Przy temacie trądziku różowatego nie mogło zabraknąć wzmianki o naszej linii rossatore!

Mają świadomość, jak dużym problemem jest ta choroba, stworzyliśmy całą linię kosmetyków stworzoną z myślą o osobach nią dotkniętych.
Linia kosmetyków domowych to pełna pielęgnacja.

W gabinecie kosmetycznym możecie natknąć się na zabieg pod nazwą rossatore xpress. Znamy przypadki naprawdę spektakularnych efektów! Gdzie możecie wykonać taki zabieg, sprawdźcie TUTAJ.

Artykuł dostępny pod tym linkiem: KLIK

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto