Ferulic-xpress-premiera

Premierowe szkolenia z zabiegu ferulic xpress

Cóż to był za wspaniały czas! Premierze antyoksydacyjnego zabiegu ferulic xpress towarzyszyły aż cztery wydarzenia w największych polskich miastach. Zobacz fotorelację!

Premiera linii ferulic i wydarzenia towarzyszące

Nowy zabieg ferulic xpress i krem do twarzy ferulic antiox cream pojawiły się na rynku kosmetycznym 15 maja 2023. Premiera miała wyjątkowy charakter. Zaprosiliśmy kosmetologów i kosmetyczki na pokaz zabiegu i na szkolenie produktowo-sprzedażowe – i to aż w czterech miastach w Polsce.

Wydarzenia premierowe

  • Gdańsk 15.05.
  • Warszawa 21.05.
  • Kraków 22.05.
  • Poznań 29.05.

Zobacz, jak było!

Program wydarzeń premierowych

Spotkania w czterech miastach stały się świetną okazją do zdobycia wiedzy i do wymiany doświadczeń. Program każdego z wydarzeń składał się z kilku punktów, takich jak:

  • pokaz ferulic xpress – antyoksydacyjnego zabiegu z astaksantyną i kwasem ferulowym z zastosowaniem nanotechnologii;
  • szkolenie w zakresie składników aktywnych i działania poszczególnych produktów z nowej linii;
  • panel sprzedażowy – prezentacja korzyści związanych z wprowadzeniem ferulic xpress do oferty gabinetu kosmetycznego;
  • potencjał dottore w gabinecie kosmetycznym na przykładzie peptide xpress – przeciwstarzeniowego zabiegu ujędrniająco-liftingującego;
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Linia ferulic – zabieg i krem z kwasem ferulowym

Ferulic xpress to antyoksydacyjny zabieg z astaksantyną i kwasem ferulowym, wykorzystujący nanotechnologię. Dzięki nanocząsteczkom składniki aktywne są przenoszone w głąb naskórka szybciej i efektywniej. Nanoemulsja umożliwia uwalnianie substancji stopniowo i w sposób kontrolowany. Sprawia to, że efekty pielęgnacyjne są wyjątkowo wyraźne i długotrwałe. Można je dodatkowo przedłużyć i wzmocnić poprzez stosowanie komplementarnego kremu ferulic antiox cream w ramach pielęgnacji domowej.

Linia ferulic jest precyzyjną odpowiedzią na stres oksydacyjny. Skuteczne działanie produktów jest możliwe dzięki połączeniu bogactwa antyoksydantów, cennych składników dodatkowych oraz nowoczesnej nanotechnologii. Zabieg ferulic xpress i krem do twarzy ferulic antiox cream przywracają skórze stan równowagi oraz chronią komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto