Media o nas – iii i iv kwartal 2022

Media o nas – III i IV kwartał 2022

Okres jesienno-zimowy należy przede wszystkim do linii peptide. Zabieg liftingujący peptide xpress zdobywa uznanie! Zobacz, jakie jeszcze produkty doceniają w tym sezonie najlepsze czasopisma.

Kosmetyki z peptydami od dottore cieszą się ogromną popularnością od samego początku. Podbiły serca od razu po pojawieniu się na rynku jesienią 2021. Zainteresowanie linią peptide nie słabnie. Co więcej, nowy zabieg liftingujący peptide xpress okazał się prawdziwym hitem. A czy wiesz, jakie jeszcze produkty są w tym sezonie najbardziej doceniane? Zobacz, które kosmetyki do pielęgnacji twarzy polecają najlepsze polskie czasopisma.

Sierpień i peptydy

U schyłku lata w kilku wydaniach internetowych można było poczytać opinie o linii peptide. Recenzje produktów liftingujących i wygładzających zmarszczki zamieściły magazyny „Zwierciadło”, „Twój Styl” i „Elle”.

Czytaj „Zwierciadło”

Czytaj „Twój Styl”

Czytaj „Elle”

Opinie w sezonie jesiennym

We wrześniu zrobiło się głośno o kilku produktach do pielęgnacji domowej. Znalazły się wśród nich: S.O.S., puratore homepeptideCity night creamsacha butter green beauty. Opinie możesz przeczytać w „Estetycznym Magazynie”, „Party” oraz „Twoim Stylu”. 

Październik minął pod znakiem peptide xpress. Sukces premiery zabiegu liftingującego odnotowały m.in. wydania online „Twojego Stylu”, „Zwierciadła” i „Estetycznego Magazynu”. Wieści o peptydach znalazły się także w listopadzie na łamach „Pani” oraz „Elle” online.

Czytaj „Twój Styl”

Czytaj „Zwierciadło”

Czytaj „Estetyczny Magazyn”

Czytaj „Elle”

U progu zimy

W grudniowych wydaniach ukazały się artykuły o kremach z kwasami i z retinolem. Opinie o novo forte zamieszczono w „Twoim Stylu”. O retino forte można poczytać w „Pani”.

Kolejne recenzje uzyskały również kosmetyki z peptydami. Tekst o peptide night opublikowano w wydaniu specjalnym „Twojego Stylu” pt. „Kobieta w Biznesie”.

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto