Wielka orkiestra swiatecznej pomocy

31. Finał Wielkiej Ortkiestry Świątecznej Pomocy

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat pomaga dzieciom i dorosłym w walce o zdrowie i życie. Wszystko zaczęło się od wsparcia oddziału kardiochirurgii dziecięcej w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka w 1993 roku. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania! Dziś w wielu szpitalach w całej Polsce można zauważyć profesjonalną aparaturę oznaczoną charakterystycznym czerwonym serduszkiem WOŚP. 

31. Finał WOŚP

29 stycznia 2023 roku odbył się 31. Finał WOŚP. Działania Fundacji skupiają się tym razem na pomocy w zmaganiach z sepsą. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu diagnostycznego – wszystko po to, by wykrywanie i leczenie sepsy stało się szybsze i skuteczniejsze.

Czym jest sepsa?

Sepsja jest stanem wywołanym przez zakażenie organizmu. To zespół gwałtownych, niekontrolowanych objawów, które mogą doprowadzić do niewydolności narządów, do wstrząsu, a nawet śmierci. Profesjonalny sprzęt medyczny przyspiesza diagnozę sepsy, co pozwala wdrożyć precyzyjne i skuteczne leczenie antybiotykami.

Gramy!

Dottore gra z WOŚP już po raz kolejny! Chcąc przyczynić się do walki o zdrowie i życie, wystawiliśmy na aukcję kurację peptide. Kwota licytacji zasili działania Fundacji.

Dziękujemy, że pomagacie razem z nami!

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto