Media o nas marzec 2022

Media o nas – marzec 2022

Kolejny miesiąc przynosi nam wiele publikacji w czasopismach. W tym miesiącu informacje na temat naszym produktów znajdziecie m.in. Pani, Zwierciadle oraz Party.

Pani Medycyna Estetyczna podpowiada jak być zawsze piękna. Przypomina nam, że peptydy umożliwiają nam przywrócenie rysom doskonały kształt oraz poprawiają wygląd skóry. Nie mogło zabraknąć informacji na temat kremu Peptide day, którego receptura to aż 30% składników aktywnych.

Party poleca kosmetyki o skoncentrowanych formułach. Sera, które sprawnie rozprawiają się z niedoskonałościami i przebarwieniami a wśród nich C-flush serum. Intensywnie przeciwzmarszczkowe serum z witaminą C oraz L-argininą działa jak niewidzialna maska i wyłapuje zanieczyszczenia, neutralizuje wolne rodniki i poprawia koloryt.

Zwierciadło z kolei w marcu skupia się na pielęgnacji skóry naczyniowej i wrażliwej. SSS – Sensitive Skin Syndrome dotyka coraz więcej osób i jak sobie z nim radzić? Odpowiedzią jest linia rossatore a w niej m.in. rossatore peel home. Enzymatyczny peeling wygładzająco-regenerujący dla skóry wrażliwej i naczyniowej. Skóra po nim jest napięta, nawilżona i zregenerowana, a koloryt jest ujednolicony i wyrównany.

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto