Ukraina

Na pomoc Ukrainie

Drodzy Klienci i Kontrahenci!

Napaść Rosji na Ukrainę jest straszna, obciąża emocjonalnie i nie będziemy udawać, że jest inaczej. Pracujemy dalej, aby utrzymać naszych pracowników i ich rodziny, jednak jako właściciel dottore cosmeceutici postanowiłam w bieżącym tygodniu przeznaczyć 10% dochodu ze sprzedaży naszych produktów na wsparcie Ukrainy w tym trudnym czasie.

Ziarnko do ziarnka…

Większość z nas pomogła już w weekend – we wszystkich miastach trwają zbiórki jedzenia, środków higienicznych, śpiworów i innych artykułów potrzebnych uchodźcom. Wiele osób ruszyło na granicę. Dziękujemy Wam, czujemy dumę! Apelujemy jednak, by pomagać z głową i wybierać rzetelne organizacje.

Dottore pomaga przekazując 10% swojego dochodu na konta wymienionych organizacji. Bierzemy też pod opiekę ukraińskie rodziny, które zatrzymały się w Poznaniu. Jesteśmy małą firmą, ale wiemy, że nasi Klienci też pomogą!

Z góry Wam za to dziękujemy!

Pamiętajcie, proszę, aby przed wpłaceniem pieniędzy upewnić się, że jest to prawdziwa, działająca Fundacja. Tego typu sytuacje są niestety wykorzystywane przez cyberprzestępców. Serce rośnie, gdy spojrzeć, jak bardzo już pomogliśmy naszym sąsiadom! Pomóżmy im przetrwać i zwyciężyć w walce o wolny kraj!

Dziękuję Wam już teraz!

Prezes dottore cosmecutici
Anna Geisler-Jankowiak

Jeśli Ty również chcesz pomóc, ale nie wiesz jak, wskazujemy wiarygodne organizacje wspierające Ukraińców, korzystając z listy zamieszczonej przez Gazetę Wyborczą:

  1. Szpitalnicy – to zespół wsparcia medycznego pracujący bezpośrednio na froncie: [KLIK]
  2. Polska Akcja Humanitarna – bezpośrednia pomoc dla ofiar wojny: [KLIK]
  3. Polska Misja Medyczna – [KLIK]
  4. Voices of children – organizacja wspierająca dzieci skrzywdzone przez wojnę: [KLIK]
  5. Solidarni z Ukrainą – to polska zbiórka organizowana przez Pomagam.pl: [KLIK]
  6. Polska Akcja Humanitarna – tutaj Polska Akcja Humanitarna zbiera środki na pomoc Ukrainie: [KLIK] Tutaj możesz też przesłać 1% swojego podatku.
  7. Zbiórka Razom for Ukraine – zbiórka polecana przez Ukraińców mieszkających w Polsce: [KLIK]
  8. Akcja #RAZEMdlaUKRAINY – to skoordynowane działanie wielu organizacji pomocowych: [KLIK]
  9. Come back alive – Organizacja, która współpracuje bezpośrednio z dowództwem i personelem jednostek wojskowych, kupuje kamery termowizyjne na podczerwień, gogle noktowizyjne, opatrunki hemostatyczne itp. [KLIK]
  10. Army SOS – organizacja, która zarządza zakupami niezbędnej amunicji, osłon, urządzeń łączności i rozpoznania: [KLIK]

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto