Pielegnacja skory jesienia

Pielęgnacja skóry jesienią

Zagadnienie co roku powraca i coraz więcej osób świadomie podchodzi do pielęgnacji. Żegnamy czasy, kiedy ładne opakowanie i zapach były najważniejsze, a witamy erę czytania etykiet i szukania fachowych porad!

Nasze ekspertki opowiedzą Wam dlaczego tak wielką wagę przykłada się do pielęgnacji właśnie jesienią. Przybliżą Wam temat kwasów – jakie kwasy w kosmetyce są najbardziej cenione, jakie mają zalety, na jakie potrzebny odpowiadają. Dziewczyny polecą Wam zarówno pielęgnację domową, jak i gabinetową – jakimi produktami w domu wspierać efekt po zabiegu.

Mówiąc o pielęgnacji jesienią nie sposób pominąć temat retinolu i ecoRetinolu. Jak ważna jest witamina A dla naszej skóry i jaką rolę odgrywa. Opowiemy o retinolu takim, jaki jest – ma szereg zalet, ale istnieją też przeciwwskazania! Nic przed Wami nie ukryjemy. Webinar pojawi się już 4.12.2020 o 12:00 na naszych social mediach i YouTube! Przypomnimy Wam o tym jeszcze na naszych social mediach. Jeśli nie znacie dobrze naszych linii novo i retino, zbliża się świetna okazja, żeby to zmienić!

Nie może Cię zabraknąć! Gwarantujemy dużo praktycznej wiedzy kosmetycznej. Jeśli nie masz opracowanej pielęgnacji jesiennej lub obecna nie przynosi oczekiwanych skutków – bądź z nami!

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto