10 urodziny dottore

10 urodziny dottore cosmeceutici!

Wszystko zaczęło się w październiku 2013 roku. To właśnie wtedy powstał pierwszy krem dottore. Dziś z radością i dumą obchodzimy 10 urodziny marki dottore cosmeceutici! Poznaj wartości, którymi kierujemy się już od dekady. Zobacz, jak kształtowała się nasza misja i jak rozumiemy motto „Medycyna dla urody”!

Kim jesteśmy

Już od 10 lat dostarczamy kompleksowych odpowiedzi na różne potrzeby skóry. Wierzymy, że tajemnica doskonałych kosmetyków tkwi w podejściu problemowym. Jesteśmy polską marką kosmetyczną, ale czerpiemy inspiracje z całego świata, z osiągnięć nauki i medycyny estetycznej. Stawiamy na nowoczesne podejście do pielęgnacji. Każdy produkt dottore to efekt połączenia unikalnej receptury, najwyższej jakości surowców z różnych zakątków świata oraz maksymalnych stężeń składników aktywnych. Angażujemy się z taką samą mocą w doskonalenie zarówno pielęgnacji domowej, jak i profesjonalnych zabiegów gabinetowych. Szkolimy profesjonalistów i dzielimy się wiedzą na temat codziennej dbałości o skórę – bo włoskie słowo „dottore” oznacza nie tylko lekarza, ale również nauczyciela i mentora.

Polska marka o włoskich inspiracjach

Dlaczego polska marka ma włoską nazwę? Ponieważ od samego początku naszej działalności sięgamy do korzeni medycyny estetycznej. Włoscy specjaliści wnieśli nieoceniony wkład w rozwój tej dziedziny. Pragniemy inspirować się ich dokonaniami, aby z maksymalną rzetelnością współtworzyć świat skutecznej pielęgnacji skóry. Jednak kontynuacja tradycji to tylko jedna z odsłon naszej działalności. W dottore podążamy z duchem czasu i rozwijamy się z roku na rok. Nie wahamy się sięgać po nowe rozwiązania, dostosowujemy naszą ofertę do najnowszych osiągnięć nauki. Przykładem jest gabinetowa linia studio.peel, obecna na rynku od 2014 roku. Postanowiliśmy ją rozszerzyć i unowocześnić, dlatego w 2023 roku przybrała formę aż 6 zróżnicowanych propozycji zabiegowych. Wśród nowych rozwiązań znalazła się innowacyjna kompozycja kwasów do skóry wrażliwej.

Motto: medycyna dla urody

Nasze motto to nie tylko hasło, lecz także filozofia, którą realizujemy każdego dnia. Dottore cosmeceutici to marka kosmetyczna, która łączy doświadczenie naukowepraktykę kosmetologiczną oraz świadomą pielęgnację domową. Każda receptura i każdy zabieg to efekt współpracy specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i chemii. Łączymy składniki o odpowiednich właściwościach – ich synergiczne działanie pozwala maksymalizować korzyści dla skóry. Nasze kremy do twarzy, kosmetyki uzupełniające pielęgnację skóry oraz autorskie zabiegi na twarz, szyję i dekolt to skuteczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Wśród produktów dottore znajdują się kosmeceutyki, czyli kosmetyki o działaniu wspomagającym procesy lecznicze. Preparaty te znajdują zastosowanie m.in. w przypadku trądziku różowatego, trądziku pospolitego, niedoskonałości różnego pochodzenia, ostudy. Receptury i zabiegi dottore pomagają poprawić najważniejsze parametry estetyczne skóry każdego typu.

10 lat rozwoju

Zaczynaliśmy od jednego kremu, by po dekadzie oferować kilkadziesiąt różnych produktów i szereg autorskich procedur zabiegowych. Od pierwszych kroków na rynku po eksperckie szkolenia i współprace zagraniczne – poznaj naszą historię!

2013

Powstaje pierwszy krem (novo) oraz pierwsza linia produktów profesjonalnych.

2014

Powstają produkty: C-flush, sacha butter, studio.peel, puratore. Rozpoczynamy współpracę z pierwszym przedstawicielem handlowym i z pierwszą hurtownią. Organizujemy pierwszą konferencję naukową dottore.

2015

Powstają linie: rossatore i NMF. Otrzymujemy nagrody: InStyle, Glamour, LNE. Realizujemy pierwszą sprzedaż zagraniczną. Po raz pierwszy bierzemy udział targach kosmetycznych.

2016

Powstają produkty zabiegowe C-flush radiance oraz linia sensitore home. Otrzymujemy nagrody: Elle za rossatore cream blur effect, Beauty Forum i LNE za linię rossatore oraz Glamour Glammies za C-flush cream RICH.

2017

Powstaje retino booster. Otrzymujemy kolejne nagrody: Cosmopolitan za C-flush radiance, Beauty Forum i Qltowy Koncept za C-flush serum, LNE za linię City oraz Glamour za sensitore gel.

2018

Otrzymujemy nagrodę Beauty Forum za linię City oraz nagrodę Glamour za krem City day.

2019

Uruchamiamy nowy dział eksportowy i nawiązujemy intensywne współprace zagraniczne. Otrzymujemy nagrodę Glamour za rossatore mask home.

2020

Podczas trudnego czasu pandemii szkolimy się i nie ustajemy w pracach nad nowymi recepturami i rozwiązaniami. Rusza nowa odsłona sklepu internetowego dottore.pl, powstaje angielska wersja językowa strony.

2021

Powstaje linia peptide – produkty liftingujące do pielęgnacji domowej. Organizujemy w Poznaniu konferencję naukową z uroczystą premierą nowych kosmetyków. Nawiązujemy stałą współpracę sprzedażowo-szkoleniową z dystrybutorem dottore w Litwie.

2022

Powstaje peptide xpress – ekskluzywny zabieg liftingujący. Ponownie organizujemy konferencję naukową z uroczystą premierą nowości, tym razem w Warszawie.

2023

Powstaje zabieg ferulic xpress i krem ferulic antiox. Pokazy premierowe odbywają się w czterech miastach w Polsce. Rozszerzamy linię studio.peel. Trwają prace nad kolejnymi nowościami.

Dziękujemy za wspólne 10 lat!

Dziś z wdzięcznością spoglądamy wstecz, nie ustając w realizacji planów na kolejne lata w świecie pielęgnacji skóry. Niech ten wyjątkowy, jubileuszowy październik 2023 roku stanie się okazją do podziękowań. Gorąco dziękujemy Wam wszystkim: Klientom – za zaufanie i docenianie naszych starań, a także Partnerom – za wsparcie i zaangażowanie we współpracę. To Wy umożliwiacie nam ciągły rozwój i realizację misji dottore. Z radością patrzymy w przyszłość, gotowi na kolejne lata wyzwań!

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto