Peptide galeria 3

Premiera Peptide – liftingująca linia peptydowa

Premiera nowej linii to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Kosztowało nas mnóstwo pracy, żeby stworzyć nowe produkty, które spełnią nasze, a przede wszystkim Wasze oczekiwania! Zajęło nam kilkanaście miesięcy dopracowanie receptur, ale nareszcie – mamy to!

Premiera odbyła się 11.10.2021 w hotelu Puro w Poznaniu. Wiele pracy i stresu, żeby zapewnić jak najlepsze warunki i bezpieczeństwo wydarzenia, ale ostatecznie – i mamy nadzieję, że się z nami zgadzacie – warto było!

Rozpoczęliśmy spotkanie od wykładu dr. Waldemara Jankowiaka – osoby dobrze znanej każdemu, kto już jakiś czas ma z nami kontakt. Doktor opowiedział o menopauzie z medycznego punktu widzenia. Wyjaśnił dlaczego w organizmie kobiety zachodzą zmiany i w jaki sposób można sobie z nimi radzić. Oczywiście znalazł się też czas na pytania – zarówno na te z sali, jak i te od widzów towarzyszących nam online!

Następnie głos zabrały nasze ekspertki – Małgorzata Pawłowska i Julia Siczyńska. Opowiedziały szczegółowo o działaniu wszystkich produktów. Wyjaśnily działanie peptydów, na których linia opiera swoje działanie, a także o fitohormonach zawartych wyłącznie w serum. Linia stanowi kompleksową pielęgnację:

krem na dzień – peptide day

krem na noc – peptide night

krem po oczy – peptide eye

uzupełniająco – fitolift serum

Za zdjęcia dziękujemy pani Darii Olzackiej!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto