Poznanski prestiz

Media o nas – Poznański Prestiż XI 2021

To dla nas zawsze zaszczyt, gdy pojawia się wzmianka na nasz temat w magazynach. Gdy towarzyszy jej pochlebna opinia, jest nam podwójnie miło!

7. Konferencja naukowa dottore

Premiera peptide jest na ustach naszych fanów już od miesiąca. My również nadal wspominamy ten dzień! Zdjęcia w artykule świetnie oddają atmosferę eventu – bardzo sympatycznie, w lubiącym swoje towarzystwo eleganckim gronie. Dawka pozytywnej energii, która zdecydowanie dodaje skrzydeł!

Gwiazdą wieczoru – oczywiście poza nową linią – był dr Waldemar Jankowiak, nasz mentor i pomysłodawca. Dr Jankowiak przeprowadził wykład na temat skóry dojrzałej, czyli problemu, dla którego rozwiązaniem jest peptide. Zarówno z sali jak i od słuchaczy obecnych na konferencji online padły pytania – do Doktora i do zespołu. Wiecie, że lubimy odpowiadać na pytania, więc każda możliwość, żeby rozwiać Wasze wątpliwości daje nam dużo radości!

Linia peptide

Peptide została stworzona z myślą o nowych potrzebach skóry dojrzałej. Jej skuteczność opiera się na działaniu peptydów – cząsteczek dość małych, żeby mogły wniknąć w skórę, gdzie stymulują produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry.
W skład linii wchodzą idealnie się uzupełniające krem na dzień – peptide day i krem na noc – peptide nightDocelowym odbiorcą linii jest osoba dojrzała, a jak wiadomo wiek skóry w pierwszej kolejności widać wokół oczu, więc w linii musiał się też pojawić krem pod oczy – peptide eye. Uzupełnieniem całej pielęgnacji jest serum z fitohormonami – fitolift serum, czyli musthave dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

Oficjalna premiera długo oczekiwanej linii wypadła doskonale! Było nam bardzo miło się z Wami spotkać szczególnie w tak wyjątkowych okolicznościach. Nie możemy się doczekać kolejnej okazji do spotkania!

Nie Komentarze

Dodaj komentarz

MenuWirtualny KosmetologKonto